reklama
reklama

Internauci wybrali swoją miss. Żadna inna kandydatka nie zdobyła tylu głosów

MAGAZYN, Wiadomości, 24.04.2023 18:40, eł

Śliczna Joasia ma szansę na zdobycie kolejnego tytułu w czasie finałowej gali konkursu.

Internauci wybrali swoją miss. Żadna inna kandydatka nie zdobyła tylu głosów

Jak już pisaliśmy, Joanna Wala ze Skawicy w powiecie suskim jest finalistką Miss Beskidów Nastolatek 2023. W czasie uroczystej gali konkursowej, która odbędzie się 27 maja, zmierzy się na scenie z innymi pięknymi dziewczętami, wyłonionymi w eliminacjach. Ale już teraz wiadomo, że Joasia otrzyma tego dnia przynajmniej jeden tytuł. W zakończonym 22 kwietnia głosowaniu internautów zdobyła najwięcej głosów.

Tegoroczna finałowa gala Miss i Mister Beskidów będzie wielkim wydarzeniem, bowiem to wydanie jubileuszowe, przygotowane z okazji 35-lecia konkursów. Publiczność spotka w czasie tej imprezy piękne kobiety i mężczyzn, którzy zdobywali najwyższe laury w minionych edycjach. Można też będzie zobaczyć fragmenty nagrań i zdjęcia z wyborów miss oraz misterów w poprzednich latach. Całość uświetnią występy artystyczne.

W czasie tego wydarzenia na scenie Bielskiego Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej w Bielsku-Białej odbędzie się także tegoroczna rywalizacja młodych kobiet, mężczyzn oraz nastoletnich dziewcząt o tytuły najpiękniejszych. W kategorii nastolatek publiczności zaprezentuje się między innymi Joanna Wala ze Skawicy, absolwentka Liceum Ogólnokształcącego w Suchej Beskidzkiej. Na razie trudno powiedzieć, czy to ona sięgnie po koronę najpiękniejszej, ale już wiadomo, że tego dnia osiemnastolatka otrzyma nagrodę przewidzianą dla Miss Beskidów Nastolatek Social Media. W zakończonym już facebookowym głosowaniu internautów Joasia dostała w sumie 706 „lajków” i serduszek, najwięcej ze wszystkich kandydatek.

Pierwotnie w wyborze Miss Social Media miały się liczyć polubienia nie tylko na Facebooku, ale również na Instagramie. Ostatecznie jednak organizator – agencja Grabowska Models ustaliła z kandydatkami, że brane będą pod uwagę tylko te pierwsze. A to ze względu na dużą ilość spamujących konta botów na Instagramie. Wykluczenie części głosów nie miało żadnego wpływu na wynik rywalizacji. Joasia w obydwu serwisach społecznościowych zdobyła najwięcej polubień. Suma jej facebookowych i instagramowych głosów nadal dawałaby jej pierwsze miejsce.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy