reklama

Coś dla poszukiwaczy skarbów. W niedzielę ich nie zabraknie

, MAGAZYN, Wiadomości, 25.06.2022 12:10, eł

Bogatą ich kolekcję można znaleźć na pchlim targu.

Coś dla poszukiwaczy skarbów. W niedzielę ich nie zabraknie

Jak powiadają amatorzy antyków, stare przedmioty mają duszę. Można się kłócić z tym stwierdzeniem, ale nie da się odmówić im pewnych walorów. Na pewno rzeczy wykonane wiele lat temu mają historię, często też nie brak im większych lub mniejszych wartości artystycznych. Kto lubi poszukiwania takich skarbów, powinien udać się w niedzielę (26 czerwca) na targowisko miejskie w Kętach.

Odbędzie się tam czwarty w tym roku pchli targ, połączony z wyprzedażą garażową. Taki jarmark staroci jest organizowany w tym miejscu od wiosny do jesieni, zawsze w czwartą niedzielę miesiąca. Sprzedawcy wystawiają swoje towary od 7.00 do 14.00, choć zdarza się, że kończą wcześniej, jeśli pogoda nie sprzyja.

Na kęckim pchlim targu można kupić zarówno przedmioty, które można określić mianem antyków, jak i nowsze, ale używane rzeczy. Wybór zazwyczaj jest spory – na poszczególnych stoiskach można znaleźć między innymi biżuterię, bibeloty, porcelanę, obrusy i serwety, paski, torebki, zabawki, książki, płyty CD i analogowe, kolekcje znaczków oraz monet, narzędzia, lampy, świeczniki, etc. Niemal każdy może znaleźć coś dla siebie.


Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy