reklama

Usiłowali włamać się do auta koło supermarketu. Mogła to być jedna z wielu prób

, Na sygnale, Wiadomości, 22.06.2022 12:10, eł

Warto mieć się na baczności.

Usiłowali włamać się do auta koło supermarketu. Mogła to być jedna z wielu prób


W mediach społecznościowych krąży ostrzeżenie przed grupą obcokrajowców, którzy próbowali się włamać do samochodu zaparkowanego obok jednego z supermarketów w Wadowicach. Cudzoziemcy są mobilni, toteż mogą działać również w innych miastach.

Osoba, która przed nimi ostrzega, zaobserwowała ich poczynania na parkingu koło sklepu Biedronka przy ul. Wojska Polskiego w Wadowicach (naprzeciwko hotelu Podhalanin). „Jak wychodziłem z marketu z kolegą, zobaczyliśmy, że stoją przed jego autem, starają się otworzyć drzwi i dostać się do środka. Oczywiście, jak podeszliśmy, uciekli z zakupami, zostawiając wózek na parkingu” - napisał użytkownik facebookowej strony Spotted: Wadowice.

Zrobił również zdjęcie samochodu opryszków. Fotografia nie jest zbyt wyraźna, ale wydaje się, że przedstawia czarnego forda c-max. Warto zachować ostrożność na widok podobnego pojazdu z zagranicznymi tablicami rejestracyjnymi.


Foto: Spotted: Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Angel, 22.06.2022 11:54

A dlaczego tablice są zamazane? Polskie prawo kryje bandytów? Jest świadek, jest tablica, można spokojnie aresztować tych ukraińców (bo to na pewno ukraińcy). A tak to są bezkarni. Najgorsze, że coraz więcej jest ich w naszym kraju przez co robi się coraz bardziej niebezpiecznie. Niedługo trzeba będzie chodzić spać z pistoletem pod poduszką na wszelki wypadek.