reklama

Ciekawe wydarzenie w sobotę nad Jeziorem Mucharskim

MAGAZYN, Wiadomości, 06.07.2023 11:40,
Zaprasza Przystań Leniówka.
Ciekawe wydarzenie w sobotę nad Jeziorem Mucharskim

Zapraszamy na niezapomniane wydarzenie, które odbędzie się na terenie naszej przystani Leniówka!

Już 8 lipca przygotowaliśmy dla Was prawdziwą dawkę emocji i rozrywki! Przygotujcie się na pokazy ratownictwa na lądzie i wodzie, które zapierają dech w piersiach. Będziemy świadkami niezwykłych umiejętności służb ratunkowych, na które zawsze możemy liczyć!

Ale to nie wszystko! Wprost z naszej przystani będzie można podziwiać piękną paradę żaglówek, które ozdobią malownicze krajobrazy jeziora. To idealna okazja, aby poczuć magię żeglugi i zainspirować się wspaniałymi przygodami na wodzie!

A co z naszymi najmłodszymi przyjaciółmi? Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci! Będą mogły uczestniczyć w niesamowitych animacjach, które rozbudzą ich wyobraźnię i zapewnią mnóstwo radości. Maluchy będą miały okazję poczuć się jak prawdziwi kapitanie i kapitaniki!

Nie przegapcie tej niepowtarzalnej okazji! Zapraszamy Was wszystkich 8 lipca juz od godziny 13.00 do naszej przystani Leniówka na niezapomniany dzień pełen atrakcji i rozrywki dla całej rodziny. Do zobaczenia na miejscu!

- zaprasza Przystań Leniówka

LOKALIZACJA:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy