reklama
reklama

Mężczyzna znalazł w Andrychowie portfel z pokaźną sumą i zaniósł go do komisariatu

MAGAZYN, Wiadomości, 15.05.2024 14:14,

Zguba czeka tam na właściciela.

Mężczyzna znalazł w Andrychowie portfel z pokaźną sumą i zaniósł go do komisariatu

Niejednemu znalazcy większej kwoty trudno się oprzeć pokusie, by zatrzymać dla siebie pieniądze. Ale mężczyzna, który dzisiaj około 14.00 znalazł dobrze wypełniony portfel w okolicy ulicy Ferdynanda Pachla w Andrychowie, okazał się nieskazitelnie uczciwy. Znalezisko od razu zaniósł do andrychowskiego komisariatu policji i przekazał funkcjonariuszom.

Portfel, oprócz pokaźnej kwoty, zawiera również dokumenty. Mundurowi nie podają, ile pieniędzy dokładnie w nim jest, ale można domniemywać, że przynajmniej kilkaset złotych, jeśli nie znacznie więcej. Zatem, ktokolwiek stracił dzisiaj portfel, może się zgłosić po swoją zgubę do komisariatu w Andrychowie, gdzie bez problemu ją odzyska.


Foto ilustracyjne: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

slawek.n, 15.05.2024 15:29

Jak zawiera dokumenty, to czy policja nie ma możliwosci zawiadomienia właściciela?