reklama
reklama

12 grudnia "Choinki na święta od mamNewsa.pl"

MAGAZYN, Wiadomości, 11.12.2021 08:00,
Po raz kolejny razem z zaprzyjaźnionymi firmami będziemy rozdawać w Andrychowie świąteczne choinki.
12 grudnia
Tym razem akcja "Choinki na święta od mamNewsa.pl" zaplanowana jest na niedzielę 12 grudnia na placu Mickiewicza w Andrychowie, gdzie odbędzie się kolejna edycja "Andrychowskiej Wigilii".

Akcję rozdawania choinek planujemy rozpocząć o godz. 14:30. Będą oczywiście konkursy z nagrodami. Przypominamy: podczas naszej akcji nie obowiązuje system kolejkowy :).

Zapraszamy na naszą akcję, ale również na spotkanie wigilijne - program tego plenerowego wydarzenia jest bardzo bogaty - szczegóły poniżej.

Program ramowy*
10:00 – 11:45 | Występy artystyczne: Przedszkole Nr 1 w Andrychowie, Przedszkole Nr 2 w Andrychowie, Przedszkole Nr 5 w Andrychowie, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Andrychowie, Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Andrychowie, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Andrychowie, Rewia Dziecięco – Młodzieżowa DINO, Miejska Orkiestra Dęta ANDROPOL Andrychów.

12:00 – 12:30 | Poświęcenie opłatków; życzenia świąteczne Burmistrza Andrychowa dla mieszkańców Gminy; dzielenie się opłatkiem oraz składanie życzeń.

12:30 – 14:30 | Występy artystyczne: Chór Misericordias Domini z Zagórnika, Warsztat Terapii Zajęciowej PROMYCZEK Andrychów, I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie, Hufiec ZHP Andrychów im. Szarych Szeregów, Ludowy Zespół Pieśni i Tańca ANDRYCHÓW.

Ponadto:
10:00 – 15:00 | Kiermasz Świąteczny
11:45 | Klub motocyklowy Prospect Gremium MC Andrychów – wjazd MotoMikołajów na Plac Mickiewicza od strony ul. Legionów (uwaga: zbiórka MotoMikołajów oraz osób chcących wziąć udział w paradzie: na dworcu autobusowym, przy ul. Krakowskiej w Andrychowie, o godz. 11:00)
12:30 | Degustacje tradycyjnych potraw świątecznych
14:30 | Choinki na Święta od mamNewsa.pl (uwaga: choinki będą rozdawane również pomiędzy występami artystycznymi)

15:00 | Zakończenie imprezy

Wstęp wolny.
* program ramowy – może ulec zmianie
Podczas imprezy przestrzegane będą wszelkie środki bezpieczeństwa związane z zapobieganiem zakażeniom koronawirusem. Zapoznaj się z Regulaminem, określającym zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas imprez plenerowo-rekreacyjnych organizowanych przez CKiW w Andrychowie: Tutaj…


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy