reklama

Do 10 grudnia objazdy w centrum miasta

Gospodarka, Wiadomości, 01.12.2021 20:40, eł

Ruszyła przebudowa przejazdu kolejowego.

Do 10 grudnia objazdy w centrum miasta

Trwają prace modernizacyjne na linii kolejowej przecinającej Suchą Beskidzką. Wiąże się to z utrudnieniami nie tylko dla osób, które podróżują pociągami, ale również dla kierowców. Rozpoczęła się właśnie przebudowa przejazdu kolejowego w samym centrum miasta. Znajduje się on pomiędzy Rynkiem a targowiskiem miejskim.

Przejazd jest zamknięty dla ruchu kołowego do 10 grudnia, z przerwą 7 grudnia – tego jednego dnia powinien być przejezdny. Powoduje to pewne utrudnienia w poruszaniu się po mieście. Kierowcy wjeżdżający do centrum Suchej ul. Zamkową muszą skręcać w prawo ul. hrabiego Tarnowskiego, a następnie w lewo ul. Beniowskiego, którą dojadą już prosto do ul. Mickiewicza. Taką samą trasę trzeba wybrać jadąc w odwrotną stronę.


Foto: Google Street View

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Bea, 01.12.2021 22:48

Chętnym proponowali czynsz 18 euro/ metr. Dużym zeszli pewnie do 10÷12. Z