reklama

Policjanci znaleźli narkotyki z mieszkaniu, gdzie doszło do awantury

, Na sygnale, Wiadomości, 01.12.2021 09:46,
Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 26-latkowi, który wpadł z narkotykami podczas interwencji domowej.
Policjanci znaleźli narkotyki z mieszkaniu, gdzie doszło do awantury
Jak informuje policja, w piątek (26.11) policja w Andrychowie odebrała zgłoszenie o awanturze w jednym z mieszkań na terenie miasta.

Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że doszło do nieporozumień między kobietą, a jej partnerem. W trakcie interwencji policjanci zauważyli w różnych miejscach w mieszkaniu sadzonki konopi.

Jak się dalej okazało, mężczyzna posiadał również susz marihuany.

- W związku z powyższym 26-latek został zatrzymany. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych, okazało się, że andrychowianin jest poszukiwany w celu odbycia kary sześciu miesięcy pozbawienia wolności. Śledczy przedstawili mu zarzut uprawy i posiadania środków odurzających, do których się przyznał. Mężczyzna trafił do zakładu karnego. Za popełnione przestępstwa obecnie grozi mu kara nawet do 3 lat więzienia - informuje asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy