reklama
reklama

Cmentarne hieny w akcji w Andrychowie

Na sygnale, Wiadomości, 30.11.2021 21:10,
Taka sytuacja na cmentarzu w Andrychowie.
Cmentarne hieny w akcji w Andrychowie
Mieszkańcy alarmują, że na cmentarzu w Andrychowie grasują złodzieje. W ostatnich dniach niemal seryjnie znikają tam różnego rodzaju lampki, znicze i inne ledowe i solarne cmentarne akcesoria.

- Kupiłam w sobotę dwa elektroniczne znicze, położyłam na pomniku, a poniedziałek już ich tam nie było – mówi nam mieszkanka Andrychowa.

Dodaje, że informacje o znikających lampkach zgłaszali jej też inni mieszkańcy.

Nie wiadomo kto kradnie, ani po co kranie. Jedno jest pewne. Policja nie odnotowała do tej pory zgłoszeń o kradzieżach. Być może dlatego, że są to na tyle drobne kradzieże, że nikt ich nie zgłasza.
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Jeremiasz, 01.12.2021 10:47

Tam gdzie grasują złodzieje i dokonują się wandalizmy, to policjantów nie ma, a tam gdzie ludzie chcą normalnie oddychać to się ich karze mandatami. Na co nam taka policja, przebierańcy?