reklama

Wypadek na głównej ulicy Andrychowa

Na sygnale, Wiadomości, 29.11.2021 15:23,
W poniedziałek (29.11) po godzinie 15:00 do wypadku doszło na ulicy Krakowskiej w Andrychowie.
Wypadek na głównej ulicy Andrychowa

Na ulicy Krakowskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą 27 Stycznia doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego i skutera.

Kierowca skutera wymaga pomocy medycznej. Na miejscu jest już zespół ratownictwa medycznego i policja, która ustala dokładne przyczyny wypadku. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Wydział Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Starostwa Powiatowego w Wadowicach informuje, że na terenie powiatu wadowickiego od godz. 17:30 w dniu 29.11.2021 r. do godz. 09:00 w dniu 30.11.2021 r. prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach mokrego śniegu i śniegu z deszczem powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna około -1°C, temperatura minimalna przy gruncie około -2°C.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy