reklama

Groził, że sobie coś zrobi i wyszedł z domu. Ruszyły poszukiwania

, Na sygnale, Wiadomości, 01.12.2021 11:50, eł
Nocna akcja poszukiwawcza.
Groził, że sobie coś zrobi i wyszedł z domu. Ruszyły poszukiwania

Minionej nocy (30 listopada) zachowanie 36-latka z Barwałdu Średniego postawiło na nogi służby ratownicze. Mężczyzna wyszedł w domu przed 23.00 w takim stanie psychicznym, że rodzina natychmiast zawiadomiła o tym policję. Zresztą same jego słowa świadczyły o tym, iż może nawet targnąć się na własne życie.

- Z tego, co mówił rodzinie przed opuszczeniem domu wynikało, że może sobie coś zrobić. W związku z tym wszczęto poszukiwania, w których brali udział policjanci i strażacy. Około godziny drugiej mężczyzna został odnaleziony cały i zdrowy, niedaleko swego miejsca zamieszkania – informuje aspirant Agnieszka Petek, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Jak się okazało, jedyne, co 36-latek sobie zrobił, polegało na wypiciu nadmiernej ilości alkoholu. Po odnalezieniu przewieziono go do izby wytrzeźwień.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy