reklama
reklama

Znani z telewizji przyjadą do Rzyk, żeby rozmawiać z mieszkańcami

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 11.01.2023 07:41, eł

To nowa inicjatywa Dzień Dobry TVN.

Znani z telewizji przyjadą do Rzyk, żeby rozmawiać z mieszkańcami

W ramach nowego, wyjazdowego cyklu programu Dzień Dobry TVN osoby znane z telewizji będą odwiedzać różne miasteczka i wioski w całej Polsce, by spotykać się i rozmawiać z telewidzami. Ten projekt nosi tytuł „Widzimy się”. Jedną z pierwszych miejscowości, do których przyjadą prowadzący będą… Rzyki!

- Pragniemy was poznać, zobaczyć, jak żyjecie. Jak równi z równymi – twierdzi Małgorzata Ohme z Dzień Dobry TVN. Inauguracja programu nastąpi na niemalże przeciwległym krańcu Polski – w Kościerzynie na Pomorzu. To miasto niewiele większe od Wadowic czy Andrychowa, ale nie pozbawione pewnych atrakcji. Do wybrzeża Bałtyku jest z niego zbyt daleko, by odwiedzały je osoby spragnione plażowania, ale za to znajduje się tam jedyne w kraju muzeum… akordeonów. Małgorzata Ohme i Filip Chajzer przyjechali do Kościerzyny dzisiaj (11 stycznia) i rozmawiają z mieszkańcami na rynku miasteczka.

Kolejnym przystankiem na trasie programu „Widzimy się” są Rzyki. Para prowadzących przyjedzie tam 5 lutego. Ale nie będą to te same osoby, które zawitają do Kościerzyny. W Rzykach można będzie porozmawiać z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Krzysztofem Skórzyńskim. Więcej szczegółów na temat odcinka, który powstanie w tej miejscowości, podamy na początku lutego.


Foto: Dzień Dobry TVN
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

panda, 11.01.2023 12:49

ROZEK-/PRZESZCZEPOINY/ MAJDAN DO RZYK PASUJE