Wiadomo gdzie można spotkać Świętego Mikołaja. Pierwsze wydarzenia już w ten weekend

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 30.11.2018 18:10, PG

Sprawdźcie gdzie w regionie można spotkać Świętego Mikołaja.

Wiadomo gdzie można spotkać Świętego Mikołaja. Pierwsze wydarzenia już w ten weekend

Kęty

Mikołajki w Domu Kultury w Kętach odbędą się 6 grudnia o godz. 16.00 i 17.30. Grupa teatralna BAJDURKI pod okiem p. Marii Karaim oraz Marty Koczur jak zawsze przygotowała piękny i widowiskowy spektakl, tym razem o wdzięcznym tytule "Trzy Małe Świnki". Z pewnością uświetni on wydarzenie, na które dzieci czekają okrągły rok! Podczas niego zaplanowano tańce i śpiewy, a to wszystko za sprawą naszych elfów, które ciężko pracują, aby 6 grudnia każdy świetnie się bawił!

Zachęcamy do zapisów, ilość miejsc ograniczona!

wstęp: 8 zł/osoba

Zapisy i informacje: 33 844 86 77


Wadowice

W niedzielę (02.12.) o godz. 11:00 i 13:30 w sali kameralnej Wadowickiego Centrum Kultury odbędzie się spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz interaktywny spektakl muzyczny o dwóch elfach: rozsądnej Elfce Elce oraz Elfie Dominiku, który marzy o świątecznym prezencie.Także w niedzielę (02.12.) Wadowice odwiedzą MOTOMIKOŁAJE.W drugi weekend grudnia (8-9.12) odbędzie się na hali sportowej szkoły podstawowej nr 4 w Wadowicach (ul. Słowackiego 2) I Mikołajkowy Turniej w Halówkę o Puchar Burmistrza Bartosza Kalińskiego.


Andrychów

We wtorek (04.12.) w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie będzie miał miejsce spektakl baletowy na motywach baśni Braci Grimm w wykonaniu Royal Lviv Ballet – „Królewna Śnieżka”.

Spektakl ten to jedna z najpiękniejszych i najbardziej znanych bajek w baletowym wykonaniu. Losy dobrej i pięknej, lecz niestety znienawidzonej przez złą macochę, Śnieżki oraz siedmiu wesołych krasnali dostarczają dzieciom niezapomnianych emocji. Niezwykła i wzruszająca opowieść, piękne kostiumy, scenografia i mistrzowskie wykonanie od zawsze porywa i zachwyca widzów na całym świecie.

Ceny biletów:

60 zł (sala widowiskowa, rząd I – X), 50 zł (sala widowiskowa, rząd XI – XVIII, balkon)

Sprzedaż biletów: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7,

tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008.

Bilety online: www.kultura.andrychow.eu, www.kupbilecik.pl


Z kolei w niedzielę (09.12.) w samo południe MOTOMIKOŁAJE przyjadą na plac Mickiewicza.Kalwaria Zebrzydowska

Burmistrz Miasta Kalwaria Zebrzydowska oraz Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza tych najmłodszych i trochę starszych na Mikołajki, które odbędą się 3 grudnia 2018 r. o godz. 17:00 w Starym Kinie.

W programie:

- wielki interaktywny pokaz iluzji dla dzieci z dużą dawką komizmu, nagród i żartów,

- wizyta Świętego Mikołaja w towarzystwie zabawnych Śnieżynek

Ilość miejsc ograniczona, zapisy do 01.12.2018 r. w ,,Starym Kinie” ul. Mickiewicza 4 , poprzez wypełnienie karty zgłoszenia.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy