reklama

Szybki transport na telefon TAXI WADOWICE 604-170-052

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 07.12.2018 15:15, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Szybki transport na telefon TAXI WADOWICE 604-170-052


Nigdy nie wiadomo kiedy będziesz potrzebował szybkiego transportu wraz z godnym zaufania kierowcą.

Zapisz numer już teraz

604-170-052 - TAXI WADOWICE

Nazywam się Bogdan Prochownik i prowadzę taksówkę już od kilkunastu lat. Dysponuję dużym 6 osobowym samochodem, który dużo lepiej od zwykłej osobówki spisuje się w roli taxi. W ten sposób zamiast angażować w przewóz drugi samochód - do mojej Toyoty mogę zabrać bez problemu do 6 osób wraz z bagażami (+kierowca).

6-osobowy minivan jako taxi to idealne auto do obsługi wesel, imprez firmowych oraz wydarzeń kulturalnych. Sprawdzi się także dla grupy przyjaciół wracających z pubu czy restauracji. Taxi Wadowice proponuje szybki dojazd na lotniska w Krakowie oraz Katowicach. Miejsca jest tyle, że zabierzecie się Państwo wszyscy razem i to z bagażami!

Jeżeli znajdujesz się w Andrychowie, Wadowicach, Zatorze, Kalwarii Zebrzydowskiej lub Suchej Beskidzkiej, zachęcam do skorzystania z mojej taksówki. Zadzwoń - pojawię się w umówionym miejscu do kilkunastu minut.


Taxi Wadowice jest tanim, szybkim i bezpiecznym transportem dla każdego, moja oferta została przygotowana w taki sposób, aby każdy klient znalazł coś dla siebie:

  • przewóz osób pod wskazany adres

  • obsługę imprez: wesela, urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie (rozwożenie gości, nocne kursy z restauracji, pubów, wynajem samochodu z kierowcą na eventy)

  • kursy na lotniska w Balicach i Pyrzowicach

  • usługi dla firm

  • drobne zakupy na telefon z dowozem do domu,

  • dojazd do Energylandii

  • nocne dojazdy do klubu Energy 2000

Działam w tej branży już od kilkunastu lat, przez ten czas zebrałem wiele pozytywnych ocen i komentarzy zyskując ocenę 5,0 na Google i 5/5 na Facebooku.

Wiem że klient może potrzebować transportu w każdej chwili, dlatego działam przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, ponadto za usługi Taxi Wadowice można wygodnie zapłacić kartą.

Jeżeli szukasz godnej zaufania taksówki skorzystaj z Taxi Wadowice! Wystarczy tylko zadzwonić pod numer 604-170-052 i zamówić kurs.

Po więcej informacji zachęcam do zajrzenia na moją stronę https://taxiwadowice.pl

Kontakt: tel 604-170-052

TAKSÓWKA WADOWICE 24/7
BOGDAN PROCHOWNIK

E-MAIL: [email protected]
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy