Pożar budynku na Beskidzkiej

, Na sygnale, Wiadomości, 30.11.2018 12:50, DK
Do pożaru doszło w piątkowe (30.11) popołudnie w Targanicach
Pożar budynku na Beskidzkiej
Z nieznanych na razie powodów ogień pojawił się na poddaszu jednego z budynków przy ulicy Beskidzkiej w Targanicach k. Andrychowa. Zagrożony był znajdujący się w sąsiedztwie budynek mieszkalny, ale błyskawicznej akcji strażaków sytuacja została szybko opanowana.

Na miejscu interweniują strażacy z kilku jednostek. Nikomu nic się nie stało.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

MARIO_1301A, 01.12.2018 07:22

Do Killer. Ja do Strażaków nic nie mam . Wprost przeciwnie. 1% od lat tylko dla nich i polecam to innym , nie na kółka różańcowe o d-e nie wspomnę. Wkurza mnie tylko to ,że wszędzie nowe wozy a Targanicach skansen. Po to był remont remizy? Leprze pojechały na Ukrainę z wielką pompą! i oczywiście wycieczką wiadomych osób. Nie można zakupić wozu na ten teren? Choćby Tatrę? Także Killer - skoro tak się nazywasz - temat do przemyślenia a nie ripostowania.

Killer, 30.11.2018 16:01

MARIO_1301A-Pewnie sam jeździ 25-letnim trupem,w którym hamują 3 z 4 kół,a wydech dziurawy jak sito,nie mówiąc o przeglądzie,który nawet na lewo nie chcą podbić. Zamiast krytykować weź pomyśl o strażakach z osp,którzy w dzień i noc, są gotowi nieść pomoc,a samochody dojadą wszędzie tam,gdzie błyszczące wozy z JRG,nawet się nie zbliżą.

MARIO_1301A, 30.11.2018 14:32

Czy strażackie wozy bojowe przechodzą badania techniczne pojazdów? Ten "NOWY" z Targanic Górnych chyba ma bezterminowe. Olej napędowy nie jest spalany lecz wyrzucany - gęsty biały dym. Miałem dziś przyjemność jechać za tym pojazdem. Z ekologią nie ma nic wspólnego.A drugi STAR 660 rocznik nie znany - zanim dojechał do miejsca pożaru przy ulicy Beskidzkiej było już po akcji. Przy okazji blokował przejazd innym zastępom jadącym od strony Andrychowa. Żenada