reklama

W poszukiwaniu San Escobar. Na żywo

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 19.02.2021 07:12, INFORMACJA PRASOWA
„Boskie Buenos - stolica tanga i futbolu. Kolorowe Andy, koka i smutni Indianie. Bezkresna pampa i gauczo na koniu na autostradzie. Jezuickie misje i wodospady Iguazu. Jak można zmarznąć w tropikalnej dżungli?
W poszukiwaniu San Escobar. Na żywo

Jak rozbić namiot na kaktusowym polu i nie przebić materaca? Jak wygląda pogrzeb na 4-piętrowym cmentarzu? Na te i inne pytania nasz podróżnik Tomek Nowak postara się odpowiedzieć przemierzając zdjęciami i opowieścią północną część Argentyny. Do tego odwiedzimy Urugwaj - krainę termosów i wielbicieli yerba mate.

Setki pięknych tancerek, pióra, bębny i barwny korowód, czyli o tym jak trafiliśmy na karnawał na brzegu La Platy. Zwariowana eskapada do Ameryki Południowej. Jak zwykle z ambitnym planem, namiotem i mnóstwem przygód.

TERMIN: się 25.02.2021 r., godz. 18.00

na Facebook LIVE - https://www.facebook.com/DomKulturywKetach/

WYDARZENIE: https://www.facebook.com/events/1836206989873603/

Tomek Nowak - zakochany w górach miłośnik podróży i pieszych wędrówek. Lubi niedzielne, rodzinne wycieczki w pobliskie Beskidy i wymagające, forsowne trekkingi w bezludnych górach czy dzikich pustyniach. Nie cierpi nudy i często powtarza, że wcale nie trzeba się bardzo oddalać od domu, żeby przeżyć prawdziwą przygodę. Poza polskimi górami wędrował z plecakiem po ukraińskich połoninach, Alpach, Durmitorze, Pirynie. Podróżował po Afryce i Bliskim Wschodzie. Był na Azorach, Islandii i w Ameryce Południowej. W 44 krajach zawsze z plecakiem, nigdy z biurem podróży :-) Chyba może powiedzieć o sobie, że jest uzależniony od podróżowania.”


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy