reklama

METAMORFOZA Pani Karoliny z Andrychowa w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie Andrychów!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 23.05.2021 18:55,
Współpraca z Panią Karoliną to sama przyjemność. Bohaterka tej metamorfozy udowodniła, że każdy moment w życiu jest właściwy na zmiany stylu życia.
METAMORFOZA Pani Karoliny z Andrychowa w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie Andrychów!

Pani Karolina od początku była bardzo zmotywowana do pracy, zawsze sumiennie realizowała założenia diety i wierzyła w swój sukces. To właśnie jej samozaparcie i wytrwałość w dążeniu do celu pozwoliły osiągnąć ogromny sukces. Przykład Pani Karoliny pokazuje, że na szczupłą sylwetkę nigdy nie jest za późno! Zapraszamy do wywiadu z naszą bohaterką!

Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji w naszym Centrum dietetycznym ?

Chęć zmiany swojej sylwetki. Od jakiegoś czasu obserwuję pewną blogerkę, która pewnego dnia udostępniła zdjęcie przedstawiające jej przemianę z pomocą dietetyka i ćwiczeń. Bardzo jej pozazdrościłam... i jak co roku obiecywałam sobie, że może w tym roku mi się uda? Zaczęłam próbować sama i udało się, ale tylko -2 kg. Waga stała w miejscu pomimo mojego wysiłku. I tu zapadła decyzja: skoro inni korzystają z pomocy to może i ja powinnam? :) Pewnego wieczoru napisałam na Facebooku do Projektu Zdrowie Andrychów i oto jestem.


Czy trudno było zacząć? Jak wyglądał początek diety ?

Jestem osobą zmotywowaną i konsekwentną, jeśli mam jakiś cel, to staram się go spełnić w 100%. Trudno było zacząć, bo bałam się, że będę głodna. Zawsze jadłam rzadko i dużo, a teraz co 3 godziny i pomyślałam: jak ja to zmieszczę? A tu zaskoczenie, ja nie czułam głodu. Na początku najbardziej brakowało mi słodyczy, ale tak jak mówiłam, jestem osobą zmotywowaną, więc mówiłam sobie — nie teraz, ale może kiedyś w nagrodę :) dodam, że kocham słodycze :) I tu naprzeciw moim oczekiwaniom wychodziła Pani Natalia – dietetyk, która tak urozmaicała moją dietę, że zamienniki sprawiały, że słodycze zeszły na daleki plan.

Jak ocenia Pani współpracę z dietetykiem?

Bardzo dobrze! Spotkania zawsze odbywały się w przyjemnej atmosferze, nigdy nie krępowałam się, a wiadomo, że trzeba się zważyć i zmierzyć. Nie było to dla mnie problemem, mimo iż na początku kuracji człowiek wstydzi się swojego ciała. Jednak przy Pani Natalii nie czułam się oceniana. Każda wizyta dostarczała mi nową dawkę motywacji.

Pani Dietetyk zawsze dbała o to, abym nie była głodna, proponowała zdrowe zamienniki tradycyjnych dań i przekąsek, co sprawiło, że dieta stała się bardzo przyjemna szybka w wykonaniu. Proponowane posiłki były urozmaicone i pyszne. Pani Natalia zawsze pytała: „czy jest coś, na co ma pani szczególną ochotę?”, a potem spełniała moje dietetyczne „zachcianki” co sprawiało, że czułam się usatysfakcjonowana. Kontakt oceniam na bardzo dobry. Zawsze sprawna i szybka odpowiedź w razie potrzeby konsultacji. Dzięki Pani dietetyk z gabinetu Projekt Zdrowie Andrychów odkryłam, że mam insulinooporność i nauczyłam się jak z tym żyć.


Co powiedziałaby Pani osobie, która zastanawia się, czy przyjść na wizytę i podjąć wyzwanie?

Nie warto mówić sobie, zacznę od poniedziałku, albo od nowego roku.Jeśli chcemy coś zmienić, to najlepiej tu i teraz. Ponadto, nie należy się wstydzić, przecież po to mamy specjalistów. I tak właśnie ja zaczynałam, zobaczyłam reklamę na Facebooku, napisałam wiadomość do Projekt Zdrowie Andrychów. Odpowiedź dostałam momentalnie, umówiłam się na drugi dzień i teraz jestem tu, gdzie jestem.

Czy od początku wierzyła Pani, że zmiany są możliwe i osiągalne ?

Tak. Moja wiara w zmiany wzrosła jeszcze bardziej po pierwszym tygodniu, kiedy zobaczyłam kilogram mniej na wadze. Do Projektu Zdrowia przyszłam z nadzieją i chęcią zmian. Czuję się lepiej ze sobą i życie jest lepsze, jestem jeszcze bardziej szczęśliwa.

Czy z perspektywy czasu uważa Pani, że decyzja o schudnięciu była słuszna?

Oczywiście. Po pierwsze czuję się świetnie w swojej skórze, a po drugie cała rodzina zdrowo je. Powiem krótko – żałuję tylko jednego, że ta decyzja nastąpiła tak późno.

Jak czuje się Pani w mniejszym rozmiarze?

Czuję się świetnie i nie chce wracać już do starej wersji siebie. Z chęcią wymieniłam garderobę :)

Czy poleciłaby Pani innym rozpoczęcie kuracji w gabinecie Projekt Zdrowie Andrychów?

Zdecydowanie tak. Poleciłabym i wiem, że jeśli mogłabym cofnąć czas, to sama rozpoczęłabym tę przygodę o wiele wcześniej. Poprawiło się moje samopoczucie, kompleksy odeszły w zapomnienie. Przekroczenie progu gabinetu to była jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam w 2020 roku.

Współpraca z tak silną i pozytywnie nastawioną do zmian kobietą to czysta przyjemność. Każda wizyta przynosi radość i pozytywne emocje – wspomina Pani dietetyk.

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie Andrychów, gdzie doświadczony Dietetyk – Natalia Suchy pomoże osiągnąć wymarzone efekty. Każdy może osiągnąć swój sukces!

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin bezpłatnej konsultacji: 797 790 904.

Każdy ma szansę osiągnąć taką wspaniałą metamorfozę, jak Pani Karolina i inni Pacjenci Projekt Zdrowie (z przykładowymi sukcesami możesz zapoznać się tutaj https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/)​.PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
E-mail: [email protected]
ul. Beskidzka
5a
34-120 Andrychów
+48 797 790 904
https://andrychow.projektzdrowie.info

fb: https://www.facebook.com/ProjektZdrowieAndrychow


dietetyk Natalia Suchy


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy