reklama

Uczniowie Bawełnianki bawią się na balu studniówkowym [VIDEO] [FOTO]

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 10.02.2024 21:30, EŁ/WB
Zaczęli od poloneza i cześci oficjalnej, a teraz zabawa trwa już na całego!
Uczniowie Bawełnianki bawią się na balu studniówkowym [VIDEO] [FOTO]

Dzisiejszy wieczór jest bardzo ważny dla maturzystów z Zespołu Szkół nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Andrychowie, czyli tak zwanej Bawełnianki. W restauracji Old Joker w Jaroszowicach trwa właśnie ich studniówka. Bal rozpoczął się tradycyjnie – od odtańczenia poloneza. Nie zabrakło też podziękowań dla nauczycieli i rodziców.

Uczniowie ostatnich klas szkół średnich przygotowują się już do egzaminu dojrzałości. Ale nie spędzają czasu wyłącznie nad podręcznikami. Potrafią wygospodarować go również na przyjemności. Jedną z najważniejszych, jeśli nie najważniejszą atrakcją tego okresu jest bal studniówkowy. Maturzyści z Bawełnianki mają go właśnie dzisiaj (10 lutego).
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

madzia, 11.02.2024 02:48

Fajnie że tak byliście. Młodzi będą mieć pamiątkę na lata!!!!!!

madzia, 11.02.2024 02:47

Super!