Szymon z Roczyn w The Voice Kids 4! [AKTUALIZACJA]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 03.03.2021 09:50,
Już za kilka dni Szymon Nikiel zadebiutuje na ogólnopolskiej antenie.
Szymon z Roczyn w The Voice Kids 4! [AKTUALIZACJA]

The Voice Kids 4 to wyjątkowy muzyczny talent-show, który odniósł spektakularny sukces na całym świecie. To tutaj utalentowane wokalnie dzieci próbują zachwycić jurorów i publiczność, by spełnić marzenie o zostaniu najlepszym głosem w Polsce.

W wiosennej edycji programu weźmie udział Szymon Nikiel, uczeń klasy 6b Zespołu Szkół Samorządowych w Roczynach. Udało mu się przejść bardzo wymagające kwalifikacje i zobaczymy go w telewizji.

Pierwszy występ Szymka będzie można zobaczyć już 5 marca (w piątek) o godzinie 20:30 w TVP2 (pierwotnie odcinek miał być emitowany w sobotę).

Trzymajmy mocno kciuki i kibicujmy Szymonowi w czasie jego przygody z programem. Być może okaże się, że jesteśmy świadkami narodzin nowej gwiazdy na polskiej scenie muzycznej.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy