Sylwestrowe pokazy fajerwerków w regionie odwołane

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 16.12.2020 18:20, PG
W toku sylwester w kameralnym gronie.
Sylwestrowe pokazy fajerwerków w regionie odwołane

Z wiadomych przyczyn zabawy sylwestrowe w tym roku nie mogą się odbyć. Nawet telewizje organizują Sylwestra w tylko studio.

Jak to wygląda w regionie?

Przez ostatnie 20 lat tłumy mieszkańców zbierały się na rynku w Wadowicach żeby kilka godzin przed północą zobaczyć 10 – minutowy pokaz sztucznych ogni. Była to atrakcja przygotowywana szczególnie z myślą o dzieciach.

Z kolei o północy w Kętach na rynku lub na parkingu przed domem kultury gmina organizowała dla swoich mieszkańców pokaz sztucznych ogni. Podobnie było w Kalwarii Zebrzydowskiej.

W tym roku jednak żadne z tych wydarzeń się nie odbędzie. Zgodnie z zaleceniami premiera, Sylwestra powinniśmy się spędzić w gronie najbliższej rodziny i co najwyżej kilku przyjaciół.

Tak było w poprzednich latach:
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ƅarte, 21.12.2020 22:28

pytasz o amfiteatr w Ostrudzie czy będzie miał pełne obłożenie to ci ofiaro napisałem że nie będzie publiczności

rumcajs, 21.12.2020 20:45

@barte Piszesz o koncercie Noworocznym, a artykuł dotyczy sylwestrowych pokazów z fajerwerkami.

ƅarte, 21.12.2020 11:42

30 sekund kosztowało znalezienie informacji ale niektórzy wolą zrobić z siebie ...... "Już wiadomo, gdzie odbędzie się Sylwester Marzeń TVP. Telewizyjna Dwójka będzie transmitować koncert sylwestrowy z Ostródy, czyli miasta w którym odbywają się festiwale disco polo. Z uwagi na pandemię koronawirusa na widowni nie będzie publiczności."

rumcajs, 21.12.2020 01:19

Panie Jacku, artykuł dotyczy tylko pokazu fajerwerków, czy w Ostródzie również będzie pokaz fajerwerków? , bo nie ma takich informacji na ten moment. Czy amfiteatr będzie miał pełne obłożenie?