reklama
reklama

ŚWIATOWE PRZEBOJE MUZYKI KLASYCZNEJ W SCENERII SUSKIEGO ZAMKU

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 08.09.2019 09:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
ŚWIATOWE PRZEBOJE MUZYKI KLASYCZNEJ W SCENERII SUSKIEGO ZAMKU

Już niebawem, w piątek 13 września 2019 roku suski „Mały Wawel” gościć będzie TENORS BEL’CANTO z koncertem WORLD HITS, którego repertuar tworzą największe przeboje operowe, operetkowe i musicalowe. Wyjątkowa okazja by odwiedzić odrestaurowany zamek w Suchej Beskidzkiej i w unikalnej „sali koncertowej”, którą na kilka godzin stanie się zamkowy dziedziniec, wysłuchać znakomitych utworów , które od dziesięcioleci zachwycają i bawią publiczność na całym świecie.

TENORS BEL’CANTO WORLD HITS to doskonała propozycja nie tylko dla miłośników muzyki klasycznej. Soliści Tenors Bel’Canto obdarzeni naturalnymi, pięknie brzmiącymi głosami. to śpiewacy, którzy są laureatami międzynarodowych konkursów i festiwali muzycznych i mają bogate międzynarodowe doświadczenie sceniczne. Artyści wykonują niezwykłą mieszankę klasycznej opery wraz z współczesnymi hitami. Ten niezwykle energetyczny kwartet wokalny rozgrzewa do czerwoności każdą publiczność. Ich wokalny styl został określony w międzynarodowej prasie mianem wyrazistej i niezwykle barwnej ekspresji.

Każdy ich występ jest świętem muzyki wokalnej, dostarcza niezapomnianych wrażeń zarówno ze względu na mistrzowskie i wirtuozowskie produkcje artystyczne jak i ze względu na świetną komunikację artystów z publicznością. Każdy solista zespołu wnosi swój specyficzny i indywidualny talent. Program Największych Światowych Przebojów - World Hits jaki zaprezentują w Suchej Beskidzkiej powstał na kanwie wielkich, znanych i lubianych przebojów. Od momentu powstania w 2007 roku, kwartet wystąpił w słynnych salach koncertowych Europy z wieloma znakomitymi orkiestrami oraz dyrygentami. W programie koncertu usłyszycie Państwo największe przeboje muzyki klasycznej w specjalnie przygotowanej aranżacji, a tenorom towarzyszyć będzie jedna z najlepszych kameralnych orkiestr wschodniej Europy „Harmonia Nobile Orchestra” z Lwowa.

Kwartet Tenors Bel’Canto to Vasyl Ponayda - solista Lwowskiej Państwowej Filharmonii, Roman Trokhymuk – solista Lwowskiego Narodowego Teatru Opery i Baletu, Taras Hlova – solista Lwowskiej Narodowej Akademii Muzycznej im. M. Łysenki Roman Antonyuk – solista Chóru Revutskogo w Kijowie, wykładowca na Lwowskiej Narodowej Akademii Muzycznej im M. Łysenki w Kijowie.

Koncert odbędzie się w wyjątkowym miejscu, bo na dziedzińcu zamku w Suchej Beskidzkiej, a artyści pojawią się nie tylko na specjalnie wkomponowanej w jego scenerię estradzie, ale także wykonają kilka utworów z zamkowych krużganków, co w połączeniu z grą świateł przeniesie widzów w niepowtarzalny klimat opery i operetki. Koncert odbędzie się 13 września (piątek) o godz. 19.00. Do zobaczenia na zamku w Suchej Beskidzkiej.

Szczegóły: http://zameksuski.pl/event/swiatowe-przeboje-muzyki-klasycznej-w-scenerii-suskiego-zamku

Głównym organizatorem tego przedsięwzięcia jest Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka oraz Miejski Ośrodek Kultury – ZAMEK w Suchej Beskidzkiej. Wydarzenie odbywa się w ramach „XXIII Dni Muzyki na Zamku”. Serdecznie zapraszamy. Wstęp – bilet w cenie 80 zł ! Sprzedaż biletów trwa od dnia 27 sierpnia 2019 r. (wtorek) w siedzibie MOK – Zamek, tel. 515 134 720. Ilość miejsc siedzących ograniczona.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy