reklama

Doigrał się! Trzy miesiące aresztu dla 21-latka

, Na sygnale, Wiadomości, 03.09.2019 11:15,
Pomimo młodego jeszcze wieku, jego dorobek w dokonywaniu przestępstw może niejednego zdziwić.
Doigrał się! Trzy miesiące aresztu dla 21-latka

29 sierpnia Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy wobec 21-letniego mieszkańca powiatu suskiego podejrzanego o dokonanie 8 przestępstw.

Dzięki zebranemu materiałowi dowodowemu przez policjantów Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Jordanowie przedstawiono 21-latkowi 8 zarzutów. W okresie ostatniego roku, aż trzykrotnie dokonywał włamań, kradnąc elektronarzędzia i inne przedmioty na łączną sumę 17400 zł.

- Poza włamaniami usłyszał on zarzuty: kierowania gróźb wobec osób, znęcania się nad zwierzęciem, wyłudzenia kredytu i zniszczenia mienia. Ostatni zarzut usłyszał za uszkodzenie ciała osoby. Podejrzanemu – jak się okazuje o szereg przestępstw - grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat - informują policjanci z Suchej Beskidzkiej.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

martin79, 03.09.2019 12:01

Kto z was jest bez winy,niech pierwszy rzuci kamień, ..........byscie nie byli sądzeni

Angel, 03.09.2019 11:48

Do 10 lat :D Niezły żart. Koleś jest bezużyteczny dla społeczeństwa. A nawet szkodliwy. Po co takich trzymać przy życiu? I to jeszcze za moje pieniądze. Po takich podludzi powinna przyjeżdżać śmieciarka a nie radiowóz.