Ucz się angielskiego z lektorami pełnymi pasji i energii a nauka będzie prawdziwą przyjemnością

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 05.09.2019 17:50, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Ucz się angielskiego z lektorami pełnymi pasji i energii a nauka będzie prawdziwą przyjemnością
W szkole językowej LOGOS organizujemy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży stanowią idealne uzupełnienie do lekcji szkolnych. Stawiamy na konwersacje i szlifowanie komunikacji językowej. Warto spróbować również swoich sił z native speakerami.

Zajęcia dla dorosłych ukierunkowane są na praktyczny angielski, który pomoże w swobodnej komunikacji na wyjazdach zagranicznych, jak również pozwoli czuć się swobodniej we współczesnym świecie gdzie angielski jest wszechobecny.

Dlaczego warto uczyć się w małych grupach?
Przede wszystkim, grupa motywuje do pracy oraz stwarza warunki do ciekawych konwersacji i ćwiczeń językowych. Co więcej, udowodnione jest, że studenci uczący się języka w grupie szybciej przyswajają informacje niż osoby uczące się samodzielnie.

Szczegółowych informacji o ofercie można uzyskać pod nr tel. 666 477 750

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy