reklama

Scena w sali w Miejskim Domu Kultury po liftingu

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 14.01.2022 11:20,
Za dwa tygodnie planowane są tam pierwsze po długiej przerwie koncerty.
Scena w sali w Miejskim Domu Kultury po liftingu

Od kilku miesięcy trwa remont w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Andrychowie. Całkowity koszt dobiegających już końca prac to 238 tys. zł.

Pierwszy etap to remont sceny. Wyremontowano podest, proscenium oraz schody z obu stron. Lifting zyskała też m.in. pomieszczenie techniczne za sceną oraz przedsionek od strony zaplecza a także wymienione zostaną stare drzwi wewnętrzne.

Drugi etap to remont schodów oraz budowa podjazdu dla osób z niepełnosprawnością (na wózkach) i dla matek z dzieckiem w wózku.

Ponadto CKiW pozyskało nowy sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy.

Pod koniec stycznia w sali wreszcie pojawi się publiczność i artyści. 30 stycznia w MDK planowane są koncerty z okazji 30 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Planowany na 22 stycznia koncert Tulii został odwołany.foto: WB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy