reklama
reklama

Obozy i kolonie z Akademią Sportu i Turystyki Ewart - lato 2022r

Kultura - Rozrywka, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 20.03.2022 10:14,
Wakacje z EWARTEM.
Obozy i kolonie z Akademią Sportu i Turystyki Ewart - lato 2022r
Wybierz już dzisiaj wakacje, które pozwolą Ci spełnić Twoje marzenia, dadzą wymarzony odpoczynek i będą źródłem niesamowitych wspomnień.

Wakacje z EWARTEM to cała paleta opcji miłego spędzania czasu oraz poczucie, że realizujesz takie wakacje, o jakich zawsze marzyłeś. Mamy dla Was obozy i kolonie pełne uśmiechów, wspaniałej zabawy i nowych przyjaźni...

Nasze autorskie programy są jedyne w swoim rodzaju: pełne atrakcji, zajęć rekreacyjnych na świeżym powietrzu oraz wycieczek. Organizujemy obozy i kolonie już od 11 lat. Każdy kolejny wyjazd staramy się przygotować jeszcze lepiej niż poprzedni.

Na pierwszy nasz obóz w 2011 roku pojechało 15 osób, natomiast w 2021 r w wakacje było już 6 wyjazdów i 300 osób. Stawiamy na autorskie programy wyjazdów, bezpieczeństwo uczestników, komfort zakwaterowania i przejazdu, aktywny i atrakcyjny program oraz zaangażowaną i jedyną w swoim rodzaju kadrę.

Wszelkie szczegóły na naszej stronie www.asitewart.pl oraz na Facebooku.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy