reklama

Obozy i kolonie z Akademią Sportu i Turystyki Ewart - lato 2022r

, Kultura - Rozrywka, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 20.03.2022 10:14,
Wakacje z EWARTEM.
Obozy i kolonie z Akademią Sportu i Turystyki Ewart - lato 2022r
Wybierz już dzisiaj wakacje, które pozwolą Ci spełnić Twoje marzenia, dadzą wymarzony odpoczynek i będą źródłem niesamowitych wspomnień.

Wakacje z EWARTEM to cała paleta opcji miłego spędzania czasu oraz poczucie, że realizujesz takie wakacje, o jakich zawsze marzyłeś. Mamy dla Was obozy i kolonie pełne uśmiechów, wspaniałej zabawy i nowych przyjaźni...

Nasze autorskie programy są jedyne w swoim rodzaju: pełne atrakcji, zajęć rekreacyjnych na świeżym powietrzu oraz wycieczek. Organizujemy obozy i kolonie już od 11 lat. Każdy kolejny wyjazd staramy się przygotować jeszcze lepiej niż poprzedni.

Na pierwszy nasz obóz w 2011 roku pojechało 15 osób, natomiast w 2021 r w wakacje było już 6 wyjazdów i 300 osób. Stawiamy na autorskie programy wyjazdów, bezpieczeństwo uczestników, komfort zakwaterowania i przejazdu, aktywny i atrakcyjny program oraz zaangażowaną i jedyną w swoim rodzaju kadrę.

Wszelkie szczegóły na naszej stronie www.asitewart.pl oraz na Facebooku.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy