reklama
reklama

Nowa dawka wzruszeń od Szarańskiej. Mamy egzemplarze dla naszych Czytelników!

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 10.03.2024 10:00, eł

Wystarczy odpowiedzieć na łatwe pytanie.

Nowa dawka wzruszeń od Szarańskiej. Mamy egzemplarze dla naszych Czytelników!

Choć pisarka Joanna Szarańska z Przytkowic koło Kalwarii Zebrzydowskiej początkowo znana była z powieści śmieszących do łez, z czasem okazało się, że potrafi również pisać książki, przy których oczy wilgotnieją ze wzruszenia. Co więcej, wydaje się, iż autorka z większą nawet łatwością wzrusza niż rozbawia. Kto chciałby się o tym przekonać, powinien sięgnąć po jej najnowszą powieść.

Do zobaczenia za rok” to książka o miłości do gór, ale i takiej, która łączy dwie osoby. U Szarańskiej nie może to być uczucie, które wyłącznie uskrzydla, a kończy się happy endem. Nawet w jej komediowych powieściach rozwój miłości narażony jest na poważne wyzwania i próby. W tych poważniejszych, obyczajowych, związki dwojga ludzi są znacznie bardziej skomplikowane. Nie inaczej jest w tej najnowszej.

Daria i Dawid poznali się w Tatrach. Chwila rozmowy, wspólna wędrówka – tyle wystarczyło, aby zawiązała się między nimi nić sympatii. Oboje wiodą uporządkowane życie, ona wkrótce wychodzi za mąż, on również ma swoje zobowiązania, jednak rzucona mimochodem obietnica sprawia, że wracają w znajome progi schroniska, by spędzić ze sobą jeden dzień w roku. Mijają kolejne lata. On nie zdradza, że czuje do niej coś więcej. Przecież jej serce należy do innego. Ona miota się między lojalnością wobec męża a poczuciem, że odnalazła swoją bratnią duszę. Oboje z niecierpliwością wyczekują dnia, w którym znów spotkają się na szlaku. Pewnego dnia Daria nie zjawia się w schronisku. Zaniepokojony Dawid postanawia ją odnaleźć” - tak do przeczytania powieści zachęca wydawca.

Książka będzie miała swoja premierę 13 marca, aczkolwiek my już mamy kilka jej egzemplarzy dla naszych czytelników. Otrzymają je osoby, które prawidłowo odpowiedzą na proste pytanie: Jaki tytuł nosi poprzednia świąteczna powieść Joanny Szarańskiej? Podpowiedź znajduje się tutaj. Na odpowiedzi czekamy do 12 marca. Prosimy, aby wysłać je e-mailem na adres: [email protected].

Każda powinna zawierać imię i nazwisko nadawcy, nazwę miejscowości, w której mieszka oraz klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez mamNewsa.pl w celach konkursowych”. Zgoda ta jest niezbędna, abyśmy po zakończeniu konkursu mogli opublikować listę zwycięzców.

Zachęcamy również do przeczytania wywiadu z Joanną Szarańską - „Kobieta pełna niespodzianek”.


Foto: Facebook/Joanna Szarańska

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy