reklama
reklama

Przerwy w dostawie prądu do ponad dziesięciu godzin. Gdzie go zabraknie?

Gospodarka, Wiadomości, 03.03.2024 20:15, eł

Lista jest długa.

Przerwy w dostawie prądu do ponad dziesięciu godzin. Gdzie go zabraknie?

Czasem przyczyną braku prądu jest awaria. Znacznie częściej jednak dochodzi do tego z powodu modernizacji sieci lub konserwacji stacji transformatorowych. Takie przerwy są z pięciodniowym wyprzedzeniem zapowiadane przez spółkę Tauron Dystrybucja, a my co tydzień o nich informujemy.

Tym razem będzie ich mniej niż w minionym tygodniu, ale wciąż sporo. Niektóre mogą być bardzo długie, sięgające 9, a nawet 10,5 godz. Do największej ilości wyłączeń prądu dojdzie, jak zwykle, w powiecie wadowickim. Tam przerwy w dostawie energii elektrycznej dotkną mieszkańców sześciu miejscowości (Barwałdu Średniego, Brodów, Frydrychowic, Inwałdu, Przytkowic i Ryczowa), ale oczywiście nie całych, a jedynie ich części. W powiecie suskim do wyłączeń prądu dojdzie w trzech miejscowościach. Tak samo będzie w oświęcimskim. Szczegóły w tabelach.
Foro: Pixabay

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy