reklama
reklama

Na osiedlu w Andrychowie powstanie w końcu porządny plac zabaw [AKTUALIZACJA]

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 15.04.2022 09:35, red
Jak wszystko dobrze pójdzie, plac zabaw będzie gotowy na wakacje.
Na osiedlu w Andrychowie powstanie w końcu porządny plac zabaw [AKTUALIZACJA]
Pod koniec marca władze Andrychowa ogłosiły przetarg mający wyłonić wykonawcę nowego placu zabaw na największym osiedlu w Andrychowie - przy ulicy Lenartowicza. Tym razem w miarę szybko udało się przetarg rozstrzygnąć. Zgłosiły się dwie firmy.

Przetarg wygrało Przedsiębiorstwo Budowlane LURKA z Białki w powiecie suskim. Koszt inwestycji: 259 970,91 zł brutto. Wykonawca będzie miał 3 miesiące na realizację zamówienia, a więc w optymistycznym scenariuszu w okolicach wakacji plac powinien być gotowy.

Plac zabaw powstanie na działce nr 447/56 przy ulicy Lenartowicza w Andrychowie - za blokiem nr 38, a w sąsiedztwie pawilonów handlowych i bloków nr 46 i 48.


foto: andrychow.e-mapa.net

materiały przetargowe
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Archanioł Michał, 23.07.2022 14:19

Plac tragedia BETONOZY ! I co gorsza prawdopodobnie PLASTIKU ! (?). Dziękuję pracującym przy zadaniu placu zabaw pomiędzy blokami Włókniarzy, a 19-tką Lenartowicza. Duża fajna PIASKOWNICA !