reklama

Pijany kierowca zasnął na przystanku. Nie uniknie konsekwencji

, Na sygnale, Wiadomości, 07.05.2022 12:32,
Badanie stanu trzeźwości 37 – latka wykazało 1,9 promila alkoholu.
Pijany kierowca zasnął na przystanku. Nie uniknie konsekwencji
Kilka dni temu policjanci w zatoczce autobusowej przy ulicy Beskidzkiej w Grojcu zatrzymali 37 – latka który spał za kierownicą samochodu marki Fiat. Z informacji podanych przez anonimową osobę chwilę wcześniej miał on kierować pojazdem po spożyciu alkoholu. Badanie stanu trzeźwości 37 – latka wykazało 1,9 promila alkoholu.

W związku z podejrzeniem, że mężczyzna mógł prowadzić pojazd będąc pod wpływem alkoholu badanie jego stanu trzeźwości zostało przeprowadzone kilkukrotnie. Na tej podstawie biegli określą przybliżony czas spożycia alkoholu przez kierowcę.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, co najmniej trzyletni zakaz kierowania oraz wysoka grzywna.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 07.05.2022 12:45

Alkoholiczka i już oficjalnie karana BEATA Kozidrak dostała 70k i oczywiście zawiasy