reklama

Michał Wiśniewski nagrywa nowy teledysk w Zatorze [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 07.09.2021 13:43, INFORMACJA PRASOWA
Za plan zdjęciowy posłużyły m.in. kontenery morskie, które właściciele obiektu wypoczynkowego Scandinavia Resort & Marine zaadaptowali na apartamenty do wynajęcia.
Michał Wiśniewski nagrywa nowy teledysk w Zatorze [FOTO]
Premiera teledysku „Zatańcz ze mną”. zaplanowana jest na wrzesień.

Dlaczego nagranie realizowane jest właśnie w Zatorze?

- To miejsce jest niezwykłe, robi ogromne wrażenie, a wykorzystanie kontenerów jest po prostu genialne. Równie niezwykli są ludzie, których tutaj spotkaliśmy. Byliśmy gośćmi tego obiektu już wcześniej. Jego właściciele, bracia Iwańscy oraz dyrektor Wojtek Domagała bardzo miło nas ugościli, czuliśmy się jak w domu. Dlatego też postanowiłem pokazać to miejsce szerszej publiczności - mówi Michał Wiśniewski.

Za teledysk odpowiedzialna jest Anna Czarnowska z firmy Dust Film.

- Jestem zachwycona tą architekturą kontenerową! Nigdzie indziej nie spotkałam czegoś podobnego. Jestem przekonana, że ujęcia stąd będą bardzo dobre, nawet nie będziemy musieli nad nimi specjalnie pracować.


Główne role w teledysku zagra Michał Wiśniewski oraz jego żona, Pola. - Zależy nam, aby klip był bardzo naturalny, w końcu to historia dwojga zakochanych ludzi. Pokazujemy w nim miłość, a w tle piękne zakątki Polski. Można powiedzieć, że będą to filmowe pocztówki z wakacji - mówią.

Czy utwór okaże się hitem?

- Kilkukrotnie słyszałem, że wypadałoby nagrać jakiś nowy przebój. Nagrałem już tyle hitów, że nie mam ciśnienia na robienie kolejnych. „Zatańcz ze mną” jest piosenką bardzo osobistą - dodaje Michał.

Prócz ujęć zrealizowanych w Scandinavia Resort & Marine w Zatorze w klipie będzie można zobaczyć również kadry ze Szczecina, Trójmiasta, Kaszub czy z zamku w Ogrodzieńcu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy