reklama

Kęty w obiektywie. Nowy album już w sprzedaży. Konkurs dla Czytelników [AKTUALIZACJA]

, Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 09.11.2021 07:50,
Do sprzedaży trafił album fotograficzny „Kęty” prezentujący zdjęcia Tomasza Biernata i Jana Wisthala. To pierwsze wydawnictwo albumowe na temat tego miasta od 2007 roku.
Kęty w obiektywie. Nowy album już w sprzedaży. Konkurs dla Czytelników [AKTUALIZACJA]

Od ukazania się ostatniego albumu prezentującego uroki Kęt minęło już kilkanaście lat. Nakłady poprzednich wydawnictw już się wyczerpały, a miasto przecież nie stoi w miejscu, zmienia się, rozwija i raczej pięknieje. Powstałą w ten sposób lukę stara się właśnie zapełnić album wydany przez Wydawnictwo Matejko, który na 80 stronach prezentuje ponad 100 fotografii miasta nad Sołą.

Autorem większości zdjęć jest Tomasz Biernat, kęczanin, który fotografią zajmuje się zawodowo. Jego kolekcję uzupełniają zdjęcia wykonane z wykorzystaniem drona, których autorem jest Jan Wisthal, związany z Kętami od 1980 r.

Publikację można nabyć w kęckim Muzeum im. Aleksandra Kłosińskiego, w księgarni "TuCzyTam" przy ul. Rynek 4 w Kętach, a także w księgarni Marczyński w Andrychowie (Rynek 4). Poza tym książka jest dostępna w Internecie poprzez portal Allegro.

Trzy albumy do wygrania
Wydawnictwo Matejko ufundowało trzy albumy dla Czytelników mamNewsa.pl.
Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: jakie atrakcje warto polecić w Kętach?

Odpowiedź należy przesłać na adres [email protected]

Trzy najciekawsze, naszym zdaniem, odpowiedzi nagrodzimy albumami.

W mailu powinny znaleźć się:

1/ odpowiedź

2/ imię i nazwisko osoby zgłaszającej

3/ numer telefonu

4/ dopisek: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu na portalu mamNewsa.pl w razie wygranej w konkursie mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).

Na odpowiedzi czekamy do 23:59 5 listopada.

Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu.

AKTUALIZACJA:
Albumy wygrali: Magdalena Czarny, Rafał Domasik, Andrzej Fryś.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy