reklama

Kawka - Andrychów. Poznajcie nową kawiarnię [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 25.01.2023 17:30,
To pierwszy lokal tego typu w Andrychowie.
Kawka - Andrychów. Poznajcie nową kawiarnię [FOTO]
Kawiarnia Kawka - coffee house zlokalizowana jest przy ulicy Rynek 33 w Andrychowie. Jest to kawiarnia typu speciality, oferującą najwyższej jakości kawy klasyczne oraz szeroki wybór alternatywnych metod jej parzenia.

To pierwszy lokal tego typu, tej firmy w Andrychowie, a kolejny w Małopolsce. Oprócz kawy, w Kawce serwowane są także pyszne ciasta.

- Mamy własną pracownię cukierniczą i wykonujemy prawdziwie rzemieślnicze ciasta bardzo wysokiej jakości. Posiadamy własne oryginalne receptury opracowane przez wybitnych specjalistów branży. Na zapleczu kuchennym kawiarni przygotowujemy świeże śniadania, do których w zdecydowanej większości składniki wykonujemy sami - informują właściciele nowej kawiarni.

W Kawce zatrudnieni są pracownicy z Andrychowa i okolic, specjalnie przeszkoleni.


Kawka - coffee house
Andrychów, ul. Rynek 33
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy