reklama
reklama

Nowa atrakcja w Zagórniku. Wiadomo, kto ją wybuduje

Sport, Gospodarka, Wiadomości, 25.01.2023 14:00,
Specjalny tor wybudowany zostanie w najbliższych miesiącach.
Nowa atrakcja w Zagórniku. Wiadomo, kto ją wybuduje
W zeszłym roku wokół boiska piłkarskiego w Zagórniku miał powstać ogólnodostępny tor rolkarski. Wtedy nie udało się jednak wykonać tej inwestycji. W magistracie ogłaszano kilka przetargów. Za każdym razem oferty składane przed firmy przekraczały założony budżet.

Teraz w końcu udało się wyłonić wykonawcę. Tor wybuduje konsorcjum firm: Zakład Gospodarki Komunalnej z Andrychowa i Lach Bud z Sułkowic. Koszt 848 tys. zł. Była to najniższa oferta spośród trzech, jakie wpłynęły do ostatniego, ogłoszonego w grudniu przetargu.

Wykonawca będzie miał 5 miesięcy od podpisania umowy na wykonanie toru. W wakacje miłośnicy jazdy na rolkach i wrotkach będą mieli gdzie się wyszaleć.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekx, 25.01.2023 21:54

Zamiast się cieszyć że za rządów piaowców jest drogo to jak zwykle narzekacie

Zibi33, 25.01.2023 19:42

Prawie 850tyś. na totalnym zad..... ile osób jeździ na rolkach w Zagórkinu? Tak się topi pieniądze publiczne a przy okazji daje się zarobić swoim ziomalom a nawet jak coś spartolą to nikt nie będzie psioczył bo tam nikt na rolkach nie będzie jezdził.

szpp, 25.01.2023 16:37

A w Zagórniku nie ma dzieci i młodzieży?

budowniczy, 25.01.2023 15:55

Taka inwestycja powinna być w centrum a nie na obrzeżach pod lasem. Żaden rolkarz tam nie dojedzie, chyba że samochodem ale wtedy to już nie jest inwestycja dla dzieci i młodzieży.

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama