reklama

Już za kilka dni Sylwia Grzeszczak wystąpi w Wadowicach. Uświetni dużą imprezę plenerową

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 28.08.2023 14:50, eł

Będzie sporo atrakcji na miłośników dwóch kółek.

Już za kilka dni Sylwia Grzeszczak wystąpi w Wadowicach. Uświetni dużą imprezę plenerową

Po raz drugi w Wadowicach odbędzie się jedno z największych wydarzeń rowerowych w naszym województwie - Małopolska Tour. W tym mieście gościło już ono w 2021 roku, a teraz znów do niego powraca. Uświetni je występ popularnej wokalistki.

To impreza dla wszystkich miłośników dwóch kółek, zarówno małych, jak i dużych. W trakcie wydarzenia obędzie się rodzinny rajd rowerowy, a także Kids Race – wyścig dla najmłodszych. Ponadto na uczestników Małopolska Tour czekają również atrakcje miasteczka rowerowego, zaś całość zwieńczy koncert Sylwii Grzeszczak, o czym informowaliśmy jako pierwsi już 12 lipca. Impreza odbędzie się 3 września na stadionie miejskim w Wadowicach przy ulicy Błonie.

Wydarzenie cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że limit zapisów online na rodzinny rajd rowerowy został już wyczerpany. Ale to nie znaczy, że nikt więcej nie zdoła w nim wziąć udziału. Chętni, którzy nie zdołali się zapisać przez Internet, mogą to zrobić w dniu imprezy. Wystarczy zgłosić się biura zawodów na wadowickim stadionie między 11.30 a 12.00. Zapisać dziecko do Kids Race można będzie w godzinach 11.30 - 15.30.

Poniżej prezentujemy szczegółowy program wydarzenia. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy