reklama
reklama

Powiatowy rzecznik konsumentów wybrany

MAGAZYN, Wiadomości, 25.08.2023 13:12, eł

Pochodzi z Bytomia, ale swoją przyszłość wiąże z powiatem wadowickim.

Powiatowy rzecznik konsumentów wybrany

Wiadomo już, kto będzie od początku września powiatowym rzecznikiem konsumentów w wadowickim starostwie. Konkurs na to stanowisko wygrał pochodzący z Bytomia Adam Vogt.

Jak już wcześniej pisaliśmy, dotychczasowy rzecznik Marcin Górecki złożył rezygnację i będzie pracował jeszcze tylko do końca sierpnia.

- Adam Vogt jest osobą z doświadczeniem, bardzo dużą wiedzą, znakomitymi zdolnościami interpersonalnymi oraz łatwością nawiązywania kontaktów, więc uważamy, że jak najbardziej sprawdzi się na tym stanowisku – mówi wicestarosta Beata Smolec.

Adam Vogt pracował ostatnio w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowskich Górach, gdzie zajmował się między innymi świadczeniem pomocy prawnej i poradnictwem. Jak nieoficjalnie się dowiadujemy, obecnie mieszka już w Wadowicach. Ma bowiem w tych stronach narzeczoną, z którą niebawem weźmie ślub.


Foto: Google Street View

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

homo sapiens, 25.08.2023 21:14

do leon - Ty znowu tutaj, nie zrozumiałeś że twoje wywody intelektualne szorują po dnie. Wszystko co miałem do tej pory do powiedzenia hejterom jest na forum pod zakładką o tytule: Kęty, Wadowice: ważne stanowiska do obsadzenia. . Tam się przedstawiłem, tam jest "moja twarz" dla zainteresowanych. Tam wszystko się zaczęło. CYT. "23.08.2023 08:36 Czytam i nie dowierzam, ile tu hejtu. To zapewne wynik degeneracji gatunku homo sapiens do gatunku homo hejter. Homo hejter to człowiek nierozumny, złośliwy którego celem jest bezpodstawne oczernianie i dyskredytowanie drugiego człowiek, instytucji itd. i równoległe czerpanie z tego tytułu satysfakcji. To człowiek prawdopodobnie z głębokimi zaburzeniami psychicznymi o wątpliwej moralności będącej wynikiem błędów wychowawczych rodziców, szkoły i kościoła. Nastały czasy szantażystów i tchórzy, czasy ludzi bez twarzy i zasad. Smutno mi że upada człowiek, rzetelne dziennikarstwo a w polityce liczy się tylko wymierny interes"

aga33, 25.08.2023 16:51

dla rzecznika powodzenia! nie będzie mu łatwo ale niech się trzyma starosty i tej pani wicestarosty to powinno być dobrze. przede wszystkim niech dobrze służy mieszkańcom i odnajdzie się w pewno niełatwej pracy!!!

aga33, 25.08.2023 16:50

kilka wniosków i uwag. po pierwsze - gdyby nie przyzwoici ludzie i dziennikarze nie wiedzielibyśmy czym cała sprawa może się skończyć. po drugie - kolesiostwo w tym kraju na się dobrze ale naszczęście nie zawsze wygrywa. po trzecie - brawo dla starosty za wybranie wiedzy, komperencji, empatii i jak się wydaje po przebiegu dyskusji - nie uleganie naciskom po czwarte - szkoda że inne urzędy także w okolicy nie mają takich szefów.

sąsiad, 25.08.2023 16:39

2. Cieszcie się mieszańcy i w urzędzie powiatowym że wygrała kompetencja i przyzwoitość ale nie myślcie że to koniec walki o te rzeczy. na weekend optymistycznie - brawo starosta i trzymać ten kurs na samodzielność w decyzjach! Kiepscy i obrotowi doradcy to żadni doradcy!

sąsiad, 25.08.2023 16:38

1. O tzw. internetową „becię” nie martwcie się. następnym przygotuje lepiej plan. Ona nie uznaje porażek, a ją i "homo sapiensis" ograł ktoś kogo nie szanują. Jeszcze wiele wydarzy się na tym forum i jeszcze nie jedną „mądrość” zaserwują wam „becia” i „homo sapiensis” pod różnymi nickami. Jeszcze nie jeden plan przygotują żeby odnieść triumf.

edi, 25.08.2023 15:54

w komenatrzu z 15:37 rzecz oczywista chodzi mi Becie -"postać" internetową która pod różnymi innymi nickami w godzinach okołopołudniowych zarzuca nas swoimi "przemyśleniami". tak dla wyjaśnienia żeby nikt realny nie poczuł się dotknięty!!!!! Raz jeszcze powtórzę - brawo starosta. Brawo wicestarosta i powodzenia dla nowego rzecznika!

edi, 25.08.2023 15:39

brawo starosta! brawo wicestarosta - w punkt! rzecznikowi należy życzyć powodzenia!!!

edi, 25.08.2023 15:37

Jak miewa się „Becia”? Trzyma fason? Głowa do góry – zawsze z homo sapiens i resztą koleżeństwa mogą godzinami obgadywać ludzi i snuć fantazje o niepokornych za to przezornych mieszkańcach Sułkowic w czasie prywatnym

leon, 25.08.2023 15:29

madzia - nie przejmuj się - homo sapiens nie zasługuje na to. Może jest sflustrowany bo miałby ochotę na stanowisko ale ktoś mu doniósł że musiałby zmierzyć z człowiekiem z doświadczeniem, wiedzą, łatwością w kontaktach i umiejętnościami interpersonalnymi , to odpuścił w przedbiegach??? Albo po postu taki ma charakter że albo się z nim zgadzasz albo jesteś "hejterem" Albo nie lubi jak kobiety mają swoje zdanie? Albo wszystkie trzy rzeczy na raz. W każdym razie zachowuje się jak troll przegrany i mocno sflustrowany. Jego rzecz, Normalnych ludzi martwić może tylko to że wychodzi że hejter homo sapiens ma wiedzę od kogoś z urzędu. To źle.

leon, 25.08.2023 15:22

Brawo starosta! Towarzystwo wzajemnej adoracji na czele z osóbką udającą „Jaro z Rzyk” musi być w szoku ???

homo sapiens, 25.08.2023 15:05

do madzia - to odpuść, zamień słowo w czyn. Hejterom nie odpuszczam dla zasady zatem twej prośby nie spełnię. Jestem homo...., homo sapiens (za Bond) i życzyłbym sobie że Ty też.

madzia, 25.08.2023 14:54

Kobiety odpuszczają, uwierz homo... Ty też mógłbys innym ale to tylko prosba. Spokojnego weekendu!

homo sapiens, 25.08.2023 14:44

madzia - i ty znów o życiu prywatnym ... prawda kobiety nie odpuszczają... zapomnij o mnie

madzia, 25.08.2023 14:29

Ps. Oczywiście że życie osobiste ma mniejsze znaczenie co nie znaczy że nie ma w ogóle. Życie pokazało że są granice których nie wolno przekraczać bo inaczej traci się i zaufanie - takze w życiu zawodowym. To jednak inny wątek i zostawmy go.

madzia, 25.08.2023 14:23

No mamnewsa pisało że kandydatów jest dwóch u nikt tego nie prostował. Ale kurcze widocznie kolega niżej wie więcej (skąd?) co mnie martwi ze względu na poziom jego wypowiedzi w internecie... Albo błądzi co chyba ze względu na poziom jego wypowiedzi byłoby lepsze. Tak czy owak powodzenia dla nowego rzecznika!

homo sapiens, 25.08.2023 14:16

do madzia - A jeśli był tylko jeden to od kogo ten co wygrał jest lepszy. Od dwóch poprzednich ? Przy okazji prośba by komentując nie odnosić się do życia prywatnego, bo ono jest faktycznie mniej ważne dla opinii publicznej. Życie osobiste rzeczników ważne jest tylko dla hejterów.

madzia, 25.08.2023 13:21

No i super. Mamnewsa pisało że było dwóch kandydatów, wygrał lepszy. Z opisu wygląda że kompetentny, otwarty, empatyczny człowiek. Czyli jest i uczciwie i fajnie, bez rzeczy których wiele osób obawiało się sądząc po różnych dyskusjach. Gratulacje dla starosty za decyzje! Dla rzecznika powodzenia. W życiu osobistym też chociaż to akurat mniej ważne dla mieszkańców którzy idą po pomoc. Dla zainteresowanego oczywiście tak???? niech się panu wiedzie w Wadowicach