reklama
reklama

Wciąż niektórzy nie mają prądu po burzach, a szykują się kolejne przerwy w jego dostawie

Gospodarka, Wiadomości, 27.08.2023 18:33, eł
Tym razem planowane.
Wciąż niektórzy nie mają prądu po burzach, a szykują się kolejne przerwy w jego dostawie

W powiatach suskim, wadowickim i oświęcimskim energetycy usuwają jeszcze awarie po wczorajszych i nocnych burzach. Przewidywane zakończenie związanych z tym prac nastąpi około godziny 23.00. Mimo to Tauron Dystrybucja już od jutrzejszego ranka zamierza prowadzić również zaplanowane wcześniej roboty konserwacyjne i modernizacyjne.

Najwięcej, będzie ich w powiecie wadowickim. Ale również mieszkańcy suskiego i oświęcimskiego powinni sprawdzić, gdzie na ich terenie będą w najbliższych dniach działać energetycy. W każdym z nich jest po kilka miejscowości, gdzie od poniedziałku do piątku zdarzą się planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej.

Do tego mogą dojść kolejne awarie, bowiem i dzisiejsza noc ma być burzliwa…

Powiat wadowicki

Powiat suski

Powiat oświęcimski

Foto: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy