reklama
reklama

Szlachetna Paczka szuka wolontariuszy

MAGAZYN, Wiadomości, 27.08.2023 12:45, INFORMACJA PRASOWA
Co roku w grudniu do tysięcy potrzebujących osób trafiają dary i prezenty w ramach akcji Szlachetnej Paczki. Często są to rzeczy pierwszej potrzeby, niezbędne do życia.
Szlachetna Paczka szuka wolontariuszy
W docieraniu do ludzi realnie potrzebujących i niesieniu im mądrej pomocy kluczową rolę odgrywają wolontariusze. To oni spotykają się z rodzinami i wspierają je, stając się ich opiekunami, a także stoją przy boku darczyńców, przygotowujących paczki. Wolontariusze stają się dzięki temu bohaterami zdolnymi do przekraczania siebie w imię idei miłości wzajemnej, gdzie liczy się otwartość na ludzi i zmiana świata na lepsze. Wolontariusz tworzy drużynę, której głównym celem jest niesienie oparcia drugiemu człowiekowi.

Akcja przeprowadzana jest przez wolontariuszy. Szlachetna Paczka przeprowadza właśnie nabór wolontariuszy. Wejdź na https://www.szlachetnapaczka.pl/ i zostań Wolontariuszem/ką Szlachetnej Paczki.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy