reklama

Już w piątek po raz kolejny zobaczymy w telewizji wokalistkę z gminy Andrychów

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 13.10.2023 08:50, eł

Karolina Fryt wystąpi w najbliższym odcinku nowego programu na TVP2.

Już w piątek po raz kolejny zobaczymy w telewizji wokalistkę z gminy Andrychów

Już w piątek po raz kolejny można będzie zobaczyć w telewizji pochodzącą z Targanic młodą wokalistkę Karolinę Fryt. Wystąpi ona w dzisiejszym odcinku nowego muzycznego programu emitowanego na antenie TVP2 – „Rytmy Dwójki”.

Dwudziestoletnia studentka psychologii, która obecnie mieszka w Krakowie, ale pochodzi z Targanic, w krótkim czasie stała się bardzo medialną osobą. Wszystko zaczęło się od jej sukcesu w telewizyjnym talent show „Szansa na sukces”. Karolina Fryt została zwyciężczynią 33. edycji tego programu, dzięki czemu wystąpiła w konkursie „Debiuty” w ramach 60. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, co od lat było jej marzeniem. Zaśpiewała tam poruszający autorski utwór „Wykrzycz” i zajęła drugie miejsce w głosowaniu publiczności, a jej muzyczna kariera nabrała tempa.

Później Karolina Fryt pojawiła się w jeszcze dwóch dużych koncertach transmitowanych w telewizji. A w tym tygodniu jej pięknego głosu można będzie posłuchać we wspomnianym programie „Rytmy Dwójki”. W każdym jego odcinku osiem gwiazd muzyki wykonuje znane utwory w duetach z uczestnikami „The Voice of Poland”, „Tak to leciało” czy „Szansy na sukces”. Odcinek z udziałem Karoliny Fryt wyemitowany zostanie już dzisiaj - 13 października. Rozpocznie się o 22.05.

Nie każdy o tym wie, ale Karolina Fryt ma też niemały talent aktorski. Szczególnie chętnie angażuje się w projekty, które pozwalają jej połączyć aktorstwo z pasją do muzyki. W tym miesiącu artystkę można zobaczyć w spektaklu „Fame – The Musical”, prezentowanym w Krakowskim Teatrze Variété. Są jeszcze dostępne bilety na pokazy w dniach: 20, 21 i 22 października (tutaj).

Artystka pracuje również nad wydaniem swego pierwszego singla, który ma mieć premierę w przyszłym miesiącu. Pozwoli on lepiej poznać Karolinę jako kompozytorkę muzyki i autorkę tekstów. W „Szansie na sukces” i innych wydarzeniach muzycznych, w których brała udział, śpiewała głównie cudze piosenki. Jedynie w Opolu miała okazję zaprezentować autorski utwór.


Foto: Edyta Łepkowska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy