reklama
reklama

Imprezy na Dzień Dziecka w Andrychowie, Wadowicach, Kętach [PROGRAM]

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 31.05.2023 16:50,
Co w programie?
Imprezy na Dzień Dziecka w Andrychowie, Wadowicach, Kętach [PROGRAM]
- WADOWICE -

W piątek 2 czerwca w Parku Miejskim w Wadowicach zaplanowano obchody Dnia Dziecka. W programie sporo atrakcji - konkursy, warsztaty, zabawy, losowanie nagród, a na koniec koncert zespołu Meloarte „Zwariowane Melodie”.

- Wszystkie osoby wybierające się na wydarzenie prosimy o zostawianie swoich samochodów górnym parkingu przy Klasztorze Karmelitów Bosych, przy ul. Karmelickiej 22, który dzięki uprzejmości ojców karmelitów został udostępniony dla uczestników Dnia Dziecka. Odległość z parkingu do Parku to zaledwie 500 metrów, które można pokonać spacerem, idąc al. Wolności lub ul. Karmelicką (wchodząc do Parku od strony bloków). Natomiast osoby z niepełnosprawnościami ruchowymi mogą korzystać z „niebieskich” miejsc postojowych przy bloku na ul. Karmelickiej 71 - informuje wadowickim Urząd Miejski.

Szczegóły na plakacie- ANDRYCHÓW -

W niedzielę (4 czerwca) w Andrychowie odbędzie się wielka impreza dla dzieci - Bajkolandia; SZCZEGÓŁY: 4 czerwca BAJKOLANDIA w Andrychowie- KĘTY -

Sporo imprez dla dzieci zaplanowano także w Kętach:

1.06.2023 r. – „Skrzydlate planszówki” – spędzimy milo popołudnie z grami planszowymi. Zajęcia poprowadzi Centaur. Na wydarzenie zaprosimy całe rodziny.
2.06.2022 r. – warsztat tworzenia świec z wosku pszczelego – członkowie Kola Pszczelarzy w Kętach opowiedzą o życiu pszczół i ich pracy oraz wspólnie z uczestnikami wykonają dwa rodzaje świec z wosku pszczelego.

Zapisy pod nr tel.: 33/844 86 78.

IMPREZA PLENEROWA: sobota, 3. czerwca 2023

animacje dla dzieci, dmuchańce, gastronomia, warsztaty plastyczne, malowanie buziek, dziecięce występy artystyczne

Bezpłatne Kino dla najmłodszych: niedziela, 4. czerwca 2023, godz. 11:00

"YUKU I MAGICZNY KWIAT"

Bezpłatne wejściówki będą do odbioru na portierni DK w dniu seansu od godz. 8:00.
Ilość miejsc jest ograniczona!
Zapraszamy całe rodziny!

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy