reklama

Beskidzki Festiwal Tańca 2020 w Kętach już za nami [WYNIKI] [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 24.02.2020 18:45, DK
Beskidzki Festiwal Tańca to coroczne święto tańca w gminie Kęty.
Beskidzki Festiwal Tańca 2020 w Kętach już za nami [WYNIKI] [FOTO]

W sobotę i niedzielę (22-23.02) na hali OSiR oraz na sali gimnastycznej SP nr 2 w Kętach odbył się Beskidzki Festiwal Tańca. W ramach festiwalu odbywały się zawody w poszczególnych klasyfikacjach wiekowych.

Beskidzki Festiwal Tańca to coroczne święto tańca w gminie Kęty. Organizatorzy chcą w ten sposób popularyzować różne style i techniki taneczne, umożliwić konfrontację umiejętności uczestników, nawiązywać współpracę z ośrodkami kultury i klubami tanecznymi.

-Stworzyliśmy ten festiwal, aby wymieniać się pomysłami i doświadczeniami w zakresie pracy z dziecięcymi i młodzieżowymi zespołami. Upowszechniamy atrakcyjne formy aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. - mówią organizatorzy.

Festiwal przeznaczony jest dla wszystkich osób, które kochają taniec. Dla uczestników przewidziano następujące kategorie wiekowe:

- do 12 lat

-13 - 15 lat

- pow. 15 lat

O przynależności do danej kategorii decyduje wiek 80 % składu zespołu. Występy solistów przewidziane były w kat. jazz, natomiast soliści hip –hop prezentują się podczas BITWY 1vs1 duety.

Występy uczestników oceniało jury w składzie: Robert Chodara, Rafał Lebiest, Daniel „Dan” Krowicki. Oceniali dobór repertuaru, dobór muzyki i figur tanecznych, układ choreograficzny i technikę wykonania, estetykę kostiumów, a także ogólny wyraz artystyczny.

Wyniki Turnieju możecie zobaczyć tutaj: link

Zobaczcie fotorelację:
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy