reklama

Zmiany w kierownictwie komisariatu policji

, Na sygnale, Wiadomości, 24.02.2020 14:55, PG
Komendant zatorskiego komisariatu przeszedł na emeryturę.
Zmiany w kierownictwie komisariatu policji

W czwartek (24.02.) w komisariacie policji w Zatorze odbyła się wyjątkowa uroczystość. Z policjantami, pracownikami komisariatu oraz przedstawicielami zatorskiego samorządu pożegnał się asp. szt. Sławomir Habas komendant zatorskiego komisariatu, który przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Podczas drugiej części uroczystości insp. Robert Chowaniec Komendant Powiatowy Policji w Oświęcimiu powierzył pełnienie obowiązków Komendanta Komisariatu Policji w Zatorze podinsp. Dariuszowi Kuligowi, który dotychczas pełnił funkcję Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Kętach.

Po odczytaniu rozkazów personalnych, insp. Robert Chowaniec złożył podziękowania asp. szt. Sławomirowi Habas za kierowanie kęckim komisariatem, skuteczność w zwalczaniu przestępczości oraz podejmowanie działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców gminy Zator. Komendant złożył mu również życzenia, aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później, spełniły się właśnie teraz, aby znalazł czas dla siebie, na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań.

Przechodzący na emeryturę asp. szt. Sławomir Habas w swoim przemówieniu podziękował wszystkim za wiele lat wspólnej służby, za okazane zaufanie i zrozumienie oraz bardzo dobrą współpracę w realizacji wspólnego celu, jakim było dbanie o bezpieczeństwo na terenie gmin Zator i Przeciszów przez ostatnie siedem lat.

Następnie insp. Robert Chowaniec na ręce podinsp. Dariusza Kuliga, nowo mianowanego Komendanta, złożył życzenia wszelkiej pomyślności i samych sukcesów na nowo objętym stanowisku.

Słowa podziękowania za owocną współpracę na rzecz bezpieczeństwa, odchodzącemu na emeryturę asp. szt. Sławomirowi Habasowi, złożyli Burmistrz Zatora Mariusz Makuch ora Radny Powiatowy Bogdan Bartula. Następnie złożyli gratulacje podinsp. Dariuszowi Kuligowi,obejmującemu kierownictwo zatorskim komisariatem.

Nowo mianowany Komendant w swoim przemówieniu podziękował za zaufanie, przywitał się policjantami, pełniącymi służbę w KP w Zatorze i zapewnił o pełnej gotowości do służby na nowym stanowisku.

Podinsp. Dariusz Kulig służbę w Policji rozpoczął w 1991 roku. Przez 17 lat pełnił ją w Komisariacie Policji w Zatorze, w oświęcimskiej Policji oraz Komisariacie Policji w Kętach. W 2009 ukończył Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie i został mianowany na pierwszy stopień oficerski. Przez ostatnie lata związany był z pionem kryminalnym i pełnił służbę na stanowiskach kierowniczych nadzorujących służbę kryminalną. Wielokrotnie nagradzany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie i Komendanta Powiatowego Policji w Oświęcimiu.źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy