reklama

Zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa… - zakup opał w promocyjnej cenie!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 24.02.2020 09:50,
Zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa… - zakup opał w promocyjnej cenie!

Tej zimy pogoda zdaje się być dla nas wyjątkowo łaskawa… choć zarazem jest bardzo nieprzewidywalna. Co do jednego meteorolodzy są zgodni – z ogłoszeniem nadejścia wiosny zdecydowanie powinniśmy jeszcze zaczekać... Warto może więc pomyśleć o przygotowaniu dostatecznej ilości opału na nadchodzące tygodnie – przy tak dużej zmienności aury nic nie wydaje się być pewne... Warto również zapoznać się z najnowszą ofertą firmy ADAMEX – właściciela sklepu internetowegoekogroszekplus.pl, w którym do dnia 10 marca 2020 roku można nabyć opał w promocyjnej cenie!

Chciałbyś otrzymać rabatna zakup wysokiej jakości opału, oferowanego przez cenionego na polskim rynku producenta ekogroszków?... Jeśli tak, to koniecznie sprawdź najnowszą ofertę firmy ADAMEX, skierowaną do Klientów sklepu internetowegoekogroszekplus.pl. Obecnie wszystkie produkty oferowane w naszym e-sklepie dostępne są w nowej, niższej cenie! Promocyjne ceny obowiązują tylko do 10 marca 2020 roku lub do wyczerpania zapasów węgla. Nie zwlekaj zatem z decyzją o zakupie!... Sprawdź nas! Zamów opał nawet nie wychodząc z domu!

Jesteśmy sprawdzonym od lat przez tysiące Klientów producentem renomowanych ekogroszków:STRONG®,ENERGY plus,oraz ekomiałuRETOTER®. Oferujemy także węgiel workowany w sortymentach:groszek II JARET,orzech,orzech wysokokalorycznyorazmiał węglowy.

A może interesuje Cię wyłącznie węgiel oferowany luzem? Zadzwoń na numer infolinii: 792 113 113 lub odwiedź nasz skład węgla w Podolszu, mieszczący się przy ul. Ekologicznej 1, aby poznać naszą pełną ofertę. Więcej informacji odnajdziesz także na stronie:www.adamexpodolsze.pl. Zapraszamy!


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy