reklama

Maltańczycy z Andrychowa na podium

Na sygnale, Wiadomości, 24.02.2020 17:00, DK

W ogólnej klasyfikacji wysoko uplasowali się także maltańczycy z Kęt.

Maltańczycy z Andrychowa na podium

W dniach 21 – 22 lutego w Skoczowie odbyły się Ogólnopolskie Zimowe Mistrzostwa w Ratownictwie.

Na terenie całej gminy Skoczów 19 zespołów z całej Polski zmagało się z zadaniami w dzień i w nocy oraz doskonaliło umiejętności w zakresie pierwszej pomocy. Wolontariusze fundacji z fili Andrychów oraz oddziału Kęty to ścisła czołówka, ponieważ ich drużyny zajęły wysokie miejsca w ogólnej klasyfikacji.

Odział Kęty uplasował się na V pozycji, natomiast filia z Andrychowa stanęła na podium zdobywając III lokatę i brązowy medal.

Zawody bardzo dobrze przygotowane przez organizatora pod każdym względem. FLUO TEAM Centrum Usług Medycznych na czele z Panem Filipem Fluderem zadbali zarówno o logistykę, przygotowanie zadań i pozorantów oraz atmosferę mistrzostw i ich wysoki poziom dlatego trzecie miejsce wśród 19 zespołów to dla Nas ogromne wyróżnienie. - przekazuje nam komendant fili Andrychów Piotr Moskwik.

Zobaczcie jak tam było!

Materiał Wojciecha Wojnara: link

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy