reklama

ZUS przyjedzie do Inwałdu. W środę powstanie tam mobilny punkt

, Gospodarka, Wiadomości, 05.12.2022 12:40, INFORMACJA PRASOWA
W środę (7 grudnia) będzie można skorzystać z usług mobilnego punktu ZUS w Domu Kultury w Inwałdzie. Eksperci założą profil na Platformie Usług Elektronicznych ZUS.
ZUS przyjedzie do Inwałdu. W środę powstanie tam mobilny punkt

Od nowego roku każdy przedsiębiorca, będzie zobowiązany do posiadania aktywnego profilu na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Dotychczas taki obowiązek mieli jedynie płatnicy składek rozliczających składki za więcej niż pięć osób.

Płatnicy składek, którzy nie mają jeszcze profilu, zobowiązani są do jego założenia do 30 grudnia 2022 roku. Konto na PUE ZUS daje przedsiębiorcy wiele możliwości, pozwala nie tylko na przesyłanie elektronicznych dokumentów do ZUS, ale również odbieranie korespondencji z Zakładu.

Najlepiej założyć profil już teraz i bez pośpiechu zapoznać się z jego funkcjonalnością. Eksperci ZUS pomogą.

Mobilny punkt ZUS będzie działał w środę (7 grudnia) w godz. 10.00 – 13.00 w Domu Kultury w Inwałdzie przy ul. Miłej 9.

Osoby, które będą chciały skorzystać z usług mobilnego punktu ZUS powinny wziąć ze sobą dowód osobisty.


źródło: ZUS

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy