reklama
reklama

Mnóstwo miejscowości bez prądu w nadchodzących dniach

Gospodarka, Wiadomości, 04.12.2022 21:30, eł

Tym razem najwięcej będzie ich w innym powiecie niż zwykle.

Mnóstwo miejscowości bez prądu w nadchodzących dniach

Odkąd co tydzień informujemy o planowanych przez Tauron wyłączeniach prądu, zazwyczaj najwięcej jest ich w powiecie wadowickim. Zdarzają się jednak wyjątki od reguły. Tym razem przerw w dostawie energii elektrycznej więcej będzie w oświęcimskim. Ale dotkną one mniejszej liczby miejscowości niż w przypadku powiatu wadowickiego.

Do planowanych wyłączeń prądu dochodzi na czas prac modernizacyjnych lub konserwacyjnych w stacji transformatorowej czy na linii energetycznej. W nadchodzących dniach takich przerw na terenie powiatu wadowickiego należy się spodziewać w części Brzeźnicy, Choczni, Lanckorony, Mucharza, Nidku, Ponikwi, Rzyk, Spytkowic i Targanic. W powiecie suskim problem pojawi się w Lachowicach, Makowie Podhalańskim, Sidzinie, Stryszawie oraz Zawoi. Najwięcej wyłączeń będzie w oświęcimskim. Tam prądu przez godzinę lub kilka godzin zabraknie w różnych częściach Bulowic, Jawiszowic, Łowiczek, Osieka, Witkowic, Włosienicy i Zatora. Szczegóły w tabelach pod tekstem.

Powiat wadowicki

Powiat suski

Powiat oświęcimski

Foto: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy