reklama
reklama

Wiemy, gdzie w najbliższych dniach nie będzie prądu

Gospodarka, Wiadomości, 15.08.2022 21:00, eł

W jednym miejscu zabraknie go w sobotę.

Wiemy, gdzie w najbliższych dniach nie będzie prądu

Zazwyczaj podajemy te informacje w niedzielę wieczorem, tym razem jednak zostawiliśmy to na poniedziałek, ponieważ Tauron Dystrybucja S.A. nie zaplanował żadnych wyłączeń prądu na dzisiejszy, świąteczny dzień. W tym tygodniu można się ich spodziewać od 16 do 20 sierpnia.

Niewiele przerw w dostawie energii elektrycznej nastąpi tym razem w powiecie wadowickim, gdzie zazwyczaj jest ich sporo. Problem dotknie tylko część Rzyk, Jaszczurowej i Przytkowic. W powiecie suskim bez prądu będą niektóre lokalizacje w Sidzinie, Zawoi, Tarnawie Dolnej i Suchej Beskidzkiej. Natomiast w oświęcimskim dotyczy to głównie Witkowic i jednej ulicy w Kętach. Szczegóły w poniższych tabelach.

Powiat wadowicki


Powiat suski


Powiat oświęcimski


Foto: Pixabay

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy