reklama

Kupcy muszą się wynieść z ulicy Batorego

, Gospodarka, Wiadomości, 14.08.2022 12:00, eł, foto: Archiwum

Rozpoczyna się zapowiadany już wcześniej remont.

Kupcy muszą się wynieść z ulicy Batorego

Jak już informowaliśmy, do końca października ma trwać remont ulicy Batorego w Andrychowie, co spowoduje poważne utrudnienia dla kierowców. Ale nie tylko dla nich. Problem będą mieć też osoby, które handlują na działającym tam dwa razy w tygodniu niewielkim targowisku.

Remont ulicy Batorego ruszy we wtorek, 16 sierpnia. W pierwszym etapie obejmie on odcinek od skrzyżowania z ulicą Krakowską do ronda na Przemysłowej. Dla kierowców Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie wyznaczył objazdy. Natomiast sprzedawcy, którzy dwa razy w tygodniu rozkładają tam swoje stoiska, przez miesiąc będą musieli handlować na placu targowym przy ulicy Przemysłowej. W najbliższy wtorek mogą jeszcze wystawić towary w stałym miejscu, ale w piątek już nie.

Kupcy nie są zachwyceni, bowiem obawiają się, że przez te wymuszone przenosiny stracą wielu klientów. Niestety, plac na którym dotąd handlowali, przez miesiąc ma służyć wykonawcy remontu, który będzie na nim trzymał materiały i sprzęt. Ma to trwać do 20 września.


Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekх, 14.08.2022 14:08

Ewidentna wina pisioröw

Koniczynka, 14.08.2022 12:53

Hahaha. I to jest cyrk bo na targu na Przemysłowej nie ma poprostu miejsca!!! Już nawet nie wspominam gdzie jest parking o którym Żak swego czasu mówił???!!! Winę za ten stan rzeczy ponosi burmistrz i radni tak zwani radni od Żaka... A na Batorego właściciel terenu też by plac doprowadził do normalności. Bo teren wygląda jak pobojowisko!!!