reklama
reklama

W tym tygodniu przerwy w dostawie prądu tylko w ciągu dwóch dni

Gospodarka, Wiadomości, 01.01.2023 21:06, eł

Gdzie go nie będzie? Podajemy dokładne lokalizacje i godziny wyłączeń.

W tym tygodniu przerwy w dostawie prądu tylko w ciągu dwóch dni

W tygodniu między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem spółka Tauron Dystrybucja nie wykonywała żadnych planowanych prac modernizacyjnych czy konserwacyjnych. Usuwała jedynie awarie. Tym razem, mimo że roboczy tydzień też będzie krótszy niż zwykle, sytuacja jest inna.

Jednak planowanych wyłączeń prądu nie będzie dużo. Przerwy w dostawie energii elektrycznej dotkną mieszkańców niewielu lokalizacji i tylko w dwa dni – 3 oraz 4 stycznia. W powiecie wadowickim prądu nie będzie w drugi z tych dni i jedynie w niewielkiej części jednej miejscowości. Podobnie w powiecie oświęcimskim. Jedynie w suskim przerw będzie trochę więcej. Szczegóły poniżej.

Powiat wadowicki

Powiat suski

Powiat oświęcimski

Foto: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy