reklama
reklama

W jednym powiecie więcej wyłączeń prądu niż w dwóch pozostałych razem wziętych

Gospodarka, Wiadomości, 10.09.2023 20:30, eł

Przerwy w dostawie energii elektrycznej mogą sięgać nawet ośmiu godzin.

W jednym powiecie więcej wyłączeń prądu niż w dwóch pozostałych razem wziętych

Jak w każdy niemal niedzielny wieczór, podajemy, w jakich lokalizacjach i kiedy spółka Tauron Dystrybucja wyłączy na kilka godzin prąd.

Chodzi o nieuniknione przerwy w dostawie energii elektrycznej na czas prac konserwacyjnych i modernizacyjnych.

Zawiadomienia o nich Tauron Dystrybucja wywiesza na słupach i w innych miejscach w okolicy, gdzie ma dojść do wyłączenia prądu, jednak robi to w formie niewielkich ulotek, które łatwo jest przeoczyć, zwłaszcza gdy ktoś wszędzie jeździ samochodem. Dlatego co tydzień podajemy te informacje na naszym portalu.

W ciągu najbliższych pięciu dni do największej ilości przerw w dostawie energii elektrycznej dojdzie w powiecie wadowickim, co nie powinno być zaskoczeniem dla nikogo, kto na bieżąco śledzi u nas artykuły na ten temat. W powiatach suskim i oświęcimskim razem wziętych będzie ich mniej niż w jednym wadowickim. Szczegóły poniżej.

Powiat wadowicki


Powiat suski


Powiat oświęcimski

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy