W Andrychowie ruszyła budowa nowego marketu

, Gospodarka, Wiadomości, 27.11.2020 19:00, red
Coraz ciaśniej na lokalnym rynku handlowym, markety rosną w ostatnim czasie niczym te przysłowiowe grzyby po deszczu. W błędzie jest ten, kto sądzi nie ma już miejsca na kolejne sklepy.
W Andrychowie ruszyła budowa nowego marketu

Od czwartku (26.11) trwa budowa marketu Dino przy ulicy Powstańców Warszawy w Andrychowie, w sąsiedztwie skrzyżowania z ulicą Krakowską. Placówka będzie gotowa za kilka miesięcy. Firma już szuka pracowników.

Sieć marketów Dino przeprowadza w ostatnich latach ekspansję w Polsce. W 2019 r. Dino otworzyło 243 markety, w sumie sieć ma już ok. 1,3 tys. sklepów. I masowo buduje kolejne. Od kilku tygodni market tej sieci powstaje w Bulowicach w rejonie skrzyżowania ulic Stara Droga i Kwiatowej. A teraz przyszła pora na Andrychów.

Dodajemy, że na początku 2021 roku w centrum Andrychowa uruchomiony zostanie market budowlany PSB Mrówka, a w trzecim kwartale przy ulicy Biała Droga planowane jest otwarcie wielkiej galerii handlowej, z ponad 30 sklepami. Powstaną w niej m.in. Lidl, Leroy Merlin, Sinsay, House, Cropp, Rossmann, Martes Sport, Pepco, KiK, Jysk, Media Expert, Orange, Dealz.

Tymczasem w sobotę (28.11) otwarcie restauracji McDonald/s w Andrychowie: Więcej informacji: 60 osób znajdzie pracę w restauracji McDonald's w Andrychowie


Budowa supermarketu Dino w Andrychowie

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 28.11.2020 05:30

No i oczywiście PENDOLINO też ma przystanek przy maku

lubiemojemiasto, 27.11.2020 21:08

Spokojnie hahah niebawem będzie linia i tutaj????????????????

Skalpel, 27.11.2020 19:36

Brakuje tylko linii autobusowej do maka i Dino. Przystanki już są :)